Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

https://kls.rs/vrsac-istupio-iz-aba-2-lige-profesionalna-liga-srbije-treba-biti-prioritet-svih-srpskih-klubova/

 

ogadice mi domacu kosarku. 

 

Mi smo klub sa dugogodišnjom tradicijom i zavidnim renomeom u zemlji i regionu i ne želimo da učestvujemo u uništavanju domaće košarke i mladih igrača, kao ni da služimo za razigravanje ekipa koje se nadmeću u ligama mnogo slabijim od one koju imamo mi u Srbiji.

 

 

prosle godine su imali dva amerikanca u sastavu, a ove godine imaju dva amerikanca, francuza i slovenca. neverovatno koliko su zabrinuti za unistavanje mladih igraca. 

  • +1 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Već neko vreme se zna da nema više ABA od sledeće sezone. Odluka baš odozgo. Kad se postavi Čović pa on kao vrati Pešića krenuće u jaku medijsku kampanju. A ovi minioni ko svaka beda skuplja sitne poene.

  • +1 1
Link to comment

Vršac u saopštenju zaboravio da pomene što je koji kurac uopšte ulazio u ABA 2 kad je tako gadna i štetna. Mogli su unapred da kažu da ne žele da učestvuju. Ovo je baš jadno.

  • +1 1
Link to comment

pa sada znamo sta je. hteli su da igraju, ali je usledio pritisak vlasti da neko drugi igra. videcemo ko ce to biti. pretpostavljam dzoker. mozda i sloboda, nije dzabe rasa radovanovic toliko visio po sns mitinzima.

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni razlika između popuštanja pod pritiskom i kolaboracije leži u obrazloženju. Ako nisu SNS batplagovi nego nevoljnici, mogli su da izmisle da zbog nepredviđenih okolnosti, organizacionih problema itd nisu u mogućnosti da učestvuju. Ovo prđenje o tome da je bolje jedno vruće pivo nego četiri 'ladna ako nisu domaća ispred dragstora je politika jedan kroz jedan. Ako su im stvarno zavrnuli ruku, mogli su bar da izađu dostojanstveno.

  • +1 2
Link to comment

Jokic ce nas sahraniti kad zavrsi karijeru, kombo kolicine novca, uticaja i toga da nije imun na... ce biti poguban, ovi sad mu nisu ni do kolena.

 

Valjda ce mu se ogaditi kosarka i drzati se konjskih trka.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...