Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Fenomenalno su spremili ovo domaćini. Filipinci dozivali Ravenu ali nije ušao.

 

Zvezda u početku dosta podcenjivacki, onda Teo rešio. Prljav je Teo za sve pare, ne bira kako napada. Isto kao prošle godine na početku sezone, izgubi snagu pa počne da brljavi, do tad. Magija, sam drži celi tim.

 

Lazić sedeo sa strane, nije ga zanimalo nič ništa. Ni da ustane kad se desi neka dobra akcija sa strane zvezde.

PXL_20240922_161345707.MP.jpg

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
17 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

IMG_2450.thumb.jpeg.ac6c41aa1f2e86693d158502992124f1.jpeg

 

 

Ni Luki, a pogotovo Kuzmi se ne svidja sta je CMM napravio na kraju

Edited by goofs
Link to comment

mega ocekivano protiv krke

tek ce biti dobri kad se uigraju i kako budu rasli kroz sezonu

kejila je barac bas gurao iako je klinac dosta gresio, ali vidi se da je opak talenat, ima da porobi kad malo sazri

petrovicu je prijala sezona u okk,  mnogo je napredovao od onog vremena u borcu

jelavic, jovic i markovic ocekivano pod kosem, potpuni su nemocni igraci krke protiv njih, ozbiljni talenti

malovec standardno porobio u odbrani

kondic sporije usao u mec, ali pred kraj preuzeo u svoje ruke

iako je bas mlada ovogodisnja ekipa mege, bice odlicni, pored mnogo talenta i raznovrsni su, ne zavise od jednog, dva igraca

vecinu od 9 izgubljenih lopti su imali u tranziciji nakon osvojene lopste, previse zurili, bacali lopte u aut, nista neocekivano, ali i to ce popraviti tokom sezone

 

krka mozda i malo bolja nego sto sam ocekivao

imaju dobru energiju, kad ih krene sut moci ce zapretiti ovim slabijim ekipama (od mornara su daleko bolji)

problem je nedostatak visokih igraca i protiv mege prosto nisu imali sansu

od trojice stranaca persons je ostavio dobar utisak, ostala dvojica potpuno pdobacili

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

bogme odlicna utakmica i atmosfera u dubaiu

nisam se ovom nadao :D 

 

Meni smešno da gledam Arape u prvom redu pored terena, sa maramama :D mnogo neobičan prizor na košarci, još u aba ligi. Da li ti ljudi stvarno vole košarku i znaju išta o njoj ili su tamo jer moraju, pojma nemam. Lepa atmosfera, videćemo kad im dođu Krka, Borac i slični. Kapiram da će dovesti neke botove™ da popune dvoranu, moraju da se dokazuju u EL da tamo ima neke publike koju to zanima.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Cedolimpija prvi put igra odbranu otkad taj projekat postoji. Zvezdo utegao.

Roster im na papiru deluje slabije od Budućnosti i Dubaia. Mada, zajeban trener je Starman.

 

Inače, u 12 je unuk Daneua.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Milošica said:

Roster im na papiru deluje slabije od Budućnosti i Dubaia.

 

Inače, u 12 je unuk Daneua.

 

Neki no name Ameri, ali se bacaju po terenu

Link to comment
38 minutes ago, Nikodije said:

Lepa atmosfera, videćemo kad im dođu Krka, Borac i slični. Kapiram da će dovesti neke botove™ da popune dvoranu, moraju da se dokazuju u EL da tamo ima neke publike koju to zanima.

 

Nisu dovodili botove da popune Svetsko prvenstvo u fudbalu, baš će da dovode za tamo neku ABA ligu.

 

Istina, i ja sam prijatno iznenađen posetom i atmosferom, očekivao sam Leona Štukelja 2.

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Nikodije said:

 

Meni smešno da gledam Arape u prvom redu pored terena, sa maramama :D mnogo neobičan prizor na košarci, još u aba ligi. Da li ti ljudi stvarno vole košarku i znaju išta o njoj ili su tamo jer moraju, pojma nemam. Lepa atmosfera, videćemo kad im dođu Krka, Borac i slični. Kapiram da će dovesti neke botove™ da popune dvoranu, moraju da se dokazuju u EL da tamo ima neke publike koju to zanima.

Dosli zbog cirlidersica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...