Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Pa, zavisi, kazem, sa jos dva pojacanja... a oni mogu da dovedu koga hoce, ako budu hteli...

 

Pocelo je sa Uskokovicem i Dangubicem, sad se vec potpisuju Bertansi...

Link to comment
8 hours ago, Hele said:

Od Dubaija su mnogi ocekivali vise, ali sta znam, ovo vec postaje jako solidno za ABA uslove. Ako bude neki red tamo, a ne indijanstina i ako se otvore za jos dva pojacanja, mogli bi vec ove sezone da budu zajebani i potencijalno ugroze blizance

 

Screenshot-20240919-120136-Chrome.jpg

Ne verujem da mogu da ugroze, ali nikom neće biti drago da igra plejof seriju sa njima.

Link to comment

Nebitan je plej of bitno je dal ce nekom da ukradu pobedu u regularnom delu od blizanaca. Nama nezgodno šđto igramo prvu kod njih gde su totalna nepoznanica.

 

Link to comment

Danas za Cibose debituje Peter Jok, reprezentativac Južnog Sudana. Jako zanimljiv igrač, dobar šuter, imam osjećaj da će porobiti. Dok sa druge strane Amar Gegic je doveden da imitira Luku Božića, mislim da će i njemu dobro ići, besprekorno fizički spreman, dobro je igrao u Francuskoj, a tu je i Mihailović. Neka igre počnu...

  • +1 3
Link to comment

Liga je razvodnjena sa previše timova, utakmica i zato jer se igra "samo" za slavu pošto plasman ne donosi ništa, al svejedno košarkaški sladokurci uvek rado gledaju abu. Eto, u prvom kolu preskočiću samo Mornar- Budućnost, verujem da ću sve ostale utakmice da gledam.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, kralj said:

Nezgodno protiv ekipe u kojoj se igrači još ne znaju po imenu? 

Nezgodno protiv ekipe za koju ne znaš kako igraju. Skauting uvek pomaže a njega u ovom slučaju jbg nema.

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Nezgodno protiv ekipe za koju ne znaš kako igraju. Skauting uvek pomaže a njega u ovom slučaju jbg nema.

 

Razumem, ali sledeći tu logiku, najteže je igrati protiv ekipa koje nikad pre nisu igrale zajedno. 

 

Uvek može da se desi iznenađenje (osim u slučaju tradicionalnih mušterija kao što su KKFMP i KKP zbog kojih dolazimo u situaciju da nam učitavaju neregularnost), ali neuigrani Dubai da ne dobijemo, pukla bi bruka.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Moća said:

Nezgodno protiv ekipe za koju ne znaš kako igraju. Skauting uvek pomaže a njega u ovom slučaju jbg nema.

baš zbog toga će biti zanimljivo za pogledati

Link to comment
34 minutes ago, Moća said:

Nezgodno protiv ekipe za koju ne znaš kako igraju. Skauting uvek pomaže a njega u ovom slučaju jbg nema.

 

Jedva čekam da vidim kako igraju Uskoković, Anđušić i Dangubić, ogromna su nepoznanica

  • Haha 3
Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

 

Jedva čekam da vidim kako igraju Uskoković, Anđušić i Dangubić, ogromna su nepoznanica

Bravo uhvatio si se za tri igrača koja neće skupiti ukupno 20 minuta.

Link to comment

Mene zanima sta je razlika izmedju Partizana i Dubaija? Osim sto Dubai ima vise srpskih igraca.

 

Ceo tim novi imaju i jedni i drugi.

 

I kako ce sledece sezone da se nose ako Dubai odluci da ima veci budzet od KKP?

 

Jednako ko sto u fudbalu ce sad Zvijezdu svi da buse. Kako ce 5 ili 11 nekvalitetnijih stranaca pobediti 5 ili 11 kvalitetnijih iz drugih ekipa?

Link to comment
33 minutes ago, Hele said:

Mene zanima sta je razlika izmedju Partizana i Dubaija? Osim sto Dubai ima vise srpskih igraca.

 

To što Partizan na klupi ima evropskog GOAT-a među trenerima. Malo li je? 

Edited by DameTime
  • Haha 1
Link to comment
55 minutes ago, Hele said:

Mene zanima sta je razlika izmedju Partizana i Dubaija? Osim sto Dubai ima vise srpskih igraca.

 

Ceo tim novi imaju i jedni i drugi.

 

I kako ce sledece sezone da se nose ako Dubai odluci da ima veci budzet od KKP?

 

Jednako ko sto u fudbalu ce sad Zvijezdu svi da buse. Kako ce 5 ili 11 nekvalitetnijih stranaca pobediti 5 ili 11 kvalitetnijih iz drugih ekipa?

 

Partizan ima 7, Dubai ima 3 srpska igraca, ako ti je bas toliko bitno da prebrojavas krvna zrnca.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Partizan ima 7, Dubai ima 3 srpska igraca, ako ti je bas toliko bitno da prebrojavas krvna zrnca.

To zajedno sa mladjim kategorijama :covid19:

 

Vracamo se na glupi spin o krvnim zrncima, poenta je da napravis svog igraca i sa manje para da pariras skupljim timovima, ne u krvnim zrncima.

 

Mogu to biti i Bertans, Lovernj, Veseli...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...