Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

ne znam dal si ozbiljan

ako jesi, tvoje pitanje ujedno daje i odgovor sta sve ne valja u ovom bipolarnom polgedu na srpsku/regionalnu kosarku

Link to comment

Ozbiljan sam

 

Veći problem od FMP i Mornara je Mega

 

A njih nisi ni pomenuo

 

Ovo dvoje je bukvalno beznačajno u poređenju sa menadžerskom ergelom.

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment

Menadzerska ergela je mnogo cistija od vecitih rivala, pojava koje su najnecistije u profesionalnom sport u Evropi.

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment
5 hours ago, Eleniko said:

Ozbiljan sam

 

Veći problem od FMP i Mornara je Mega

 

A njih nisi ni pomenuo

 

Ovo dvoje je bukvalno beznačajno u poređenju sa menadžerskom ergelom.

brt u pitanju je studentski centar

 ne mornar

  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mornar navodno skrpio tim. Još samo da vidimo hoće li igrati za plate ili za golu slavu.

 

"Branden Dženkins, Travis Džejs, Džamari Smit, Džaden Bediako, Lovre Runjić, Lovro Buljević, Aleksa Čubić, Ilija Đoković, Srđa Bulatović, Novak Peković, Lazar Radetić, a dio tima vjerovatno će biti i mladi Vlado Komnenović."

Link to comment
23 minutes ago, Wilde said:

Mornar navodno skrpio tim. Još samo da vidimo hoće li igrati za plate ili za golu slavu.

 

"Branden Dženkins, Travis Džejs, Džamari Smit, Džaden Bediako, Lovre Runjić, Lovro Buljević, Aleksa Čubić, Ilija Đoković, Srđa Bulatović, Novak Peković, Lazar Radetić, a dio tima vjerovatno će biti i mladi Vlado Komnenović."

 

Ne bi opstali ni u KLS-u

Link to comment

ne znam sto iliji ovo treba, verujem da moze da zabode neku rumuniju, madjarsku

 

mornar je i ranijih godina bio poznat kao sredina koja ne isplacuje dogovoreno

letos je rip izjavio da ce ova godina biti "godina stabiliazcije" gde ce najpre vracati proslogodisnje dugove ( proslo im valjda 30 igraca kroz ekipu)

 

kad on to tako otvoreno kaze pre pocetka sezone i kad mu je brat po drugi put u zatvoru jasno je da je mornar, makar u ovom pavicevic izdanju zavrsena prica

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Ne bi opstali ni u KLS-u

 

Bukvalno. Mislim da će ih u ABA napucavati gore nego one mučene Bugare.

 

Što je najcrnje, verovatno će i ovi koje su potpisali početi da odlaze nakon mesec dva bez plate. Vidim da Pavićeviće ozbiljno trkeljišu, nedavno su Đorđijevoj ženi na granici zaplenili auto. Ne znam odakle se klub sve finansira, ali bratska slavina je verovatno zavrnuta na malo duži rok.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

 

 

mornar je i ranijih godina bio poznat kao sredina koja ne isplacuje dogovoreno

 

 

Lol

 

U korona godini jedina dva kosarkaska kluba u EL i EC koja su isplatila dogovoreno igracima su bili Real iz Madrida i Mornar iz Bara

Link to comment

Ne znam sta je bilo u korona godini i da li je to tacno, ali ovo sto je pbg napisoa je 100 tacno u poslednjih nekoliko godina. 

  • +1 1
Link to comment

Igranje aba lige je ipak malo atraktivnije nego Rumunija ili Mađarska, pa se možda neki nadaju da tu nabudže  statistiku i prodaju se dalje, pa su zato došli makar igrali i za neredovne plate. Jasno je da pravna država počinje da deluje u CG i da kokainsko finansiranje Mornara više nije realno.

Edited by Nikodije
Link to comment

negde procitah da potkast ( ili sta je vec) sa niskog posta obradio aba ligu, pa reko ajd da cujem

 

majko mila

 

 

neverovatno mi je da se u ovoj hiperprodukciji sadrzaja apsolutno niko ne bavi aba ligom na iole pristojnom nivou

ajde da i razumem srbiju, gde je 99% prostora u medijima, pa i podkastima van nba posveceno blizancima, ali bi ocekivao da makar neko iz regiona nesto radi

 

a nije da se ne prati aba i da nema entuzijasta (pada mi na pamet onaj fanatik nadj, sa najludjim mogucim statistikaama vezano za aba)

 

aba ligi bas fali "reklame" u tom smislu

iako se prenose sve utakmice u svim drzavama, oseti se nekako sto nije jedinstven prostor za veci medijski prostor

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Nikodije said:

Igranje aba lige je ipak malo atraktivnije nego Rumunija ili Mađarska, pa se možda neki nadaju da tu nabudže  statistiku i prodaju se dalje, pa su zato došli makar igrali i za neredovne plate. Jasno je da pravna država počinje da deluje u CG i da kokainsko finansiranje Mornara više nije realno.

nije kox.

pljuge su u pitanju. 

jedan od brace je u pritvoru i privremeno mu je zaplenjen deo imovine. njihov stric je nekoc  bio gradonacelnik bara ( naravno dps) i bio je u zatvoru. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...