Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

mili bože raspeti i sveti

jel to šimpr po forumu leti?

  • Wub 2
  • Haha 5
Link to comment
28 minutes ago, Uskebasi said:

Jedno jako saopstenje

Vrlo radikalsko, više ni SNS nivo nije dovoljan.

 

Budite dobri i radite kako vam se kaže inače ne garantujemo bezbednost. A ako ne budete bezbedni nismo mi krivi nego komesar.

Link to comment

Pa dobro, posteno kazu unapred. Da ne bude posle "nismo znali"..

  • +1 2
Link to comment

ovo su već otvorene pretnje i zaista sam zabrinut za željka i igrače... njima se jebe i za kazne i za sve jedini cilj je fizički napad jer se njihovog lajanja niko ne plaši

 

Link to comment

Potpuno iskren dopis naseg kluba aba ligi i Dozaiu.

 

Ne mozemo garantovati bezbjednost sudijama od Zorana Savica. Kad to u petak nije mogao drzavni projekat, institucija kosarke kako da ih od samaranja i gepekovanja odbranimo mi mali i jadni? :fantom:

  • Wub 1
Link to comment

aba liga pod hitno da vrati f4 format

 

to vidim kao jedino rešenje da se izbegnu serije utakmica "na krv i nož" i prateći nemili događaji. koji, iako su krajnje predvidivi, i dalje su maksimalno iritirajući i suštinski nepotrebni

 

po mogućstvu da se f4 igra negde gde navijači večitih ne mogu da dođu. Zagreb se nameće kao logično rešenje. ako može završnica svakog kupa u Nišu, može i završnica svake abe u Zagrebu narednih sedam, osam godina

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

aba liga pod hitno da vrati f4 format

 

to vidim kao jedino rešenje da se izbegnu serije utakmica "na krv i nož" i prateći nemili događaji. koji, iako su krajnje predvidivi, i dalje su maksimalno iritirajući i suštinski nepotrebni

 

po mogućstvu da se f4 igra negde gde navijači večitih ne mogu da dođu. Zagreb se nameće kao logično rešenje. ako može završnica svakog kupa u Nišu, može i završnica svake abe u Zagrebu narednih sedam, osam godina

 

nece se vratiti f4 jer tu su moguca iznenadjenja, kao sto smo videli 2014. kada je u beogradu odigrano hrvatsko finale. posle toga se f4 vise nije igrao

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

nece se vratiti f4 jer tu su moguca iznenadjenja, kao sto smo videli 2014. kada je u beogradu odigrano hrvatsko finale. posle toga se f4 vise nije igrao

 

da, nabolje da otklonimo neizvesnost iz sporta potpuno i da se sve zna unapred. kao recimo u ovoj ligi gde su svi znali ko igra finale još u oktobru

 

daj bože da se igra i pet hrvatskih finala za redom, samo više da stane sa ovim ludilom

 

što se mene tiče ja sam digo ruke.....neću pratiti domaću/regionalnu košarku, uključujući i kkp dok ovako stoje stvari. i ELtv sam otkazao i nemam nameru da ga uplaćujem u oktobru ako kkp bude igrao

 

pratiću malo preko foruma, ionako sam tu često i razultate po portalima i to je to

 

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

da, nabolje da otklonimo neizvesnost iz sporta potpuno i da se sve zna unapred. kao recimo u ovoj ligi gde su svi znali ko igra finale još u oktobru

 

daj bože da se igra i pet hrvatskih finala za redom, samo više da stane sa ovim ludilom

 

što se mene tiče ja sam digo ruke.....neću pratiti domaću/regionalnu košarku, uključujući i kkp dok ovako stoje stvari. i ELtv sam otkazao i nemam nameru da ga uplaćujem u oktobru ako kkp bude igrao

 

pratiću malo preko foruma, ionako sam tu često i razultate po portalima i to je to

 

 

Pa u principu cilj evropskog sporta generalno je da se otkloni neizvesnost. Zato je američki sport mnogo bolji jer se tamo bore ravnopravne ekipe, gde pobednik nije unapred poznat. Ovo po evropskim ligama u fudbalu i košarci više nema nikakve veze sa sportom, a naša aba liga je baš onako perjanica u tom smislu.

Link to comment

Ako se Partizan nekad bude plasirao u finale evrolige, a u isto vreme je finale evrovizije, ja cu gledati gledati evroviziju. Ako se zvezda nekad bude plasirala u top15, onda bih gledao top15

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...