Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

On 1. 1. 2024. at 15:33, Nikodije said:

Kaže Milija V. da će se aba verovatno širiti zbog ulaska Dubajia, pa se tu otvara mogućnost da još 1 srpski klub uđe iz aba2


4 utakmice više u sezoni

divota

Link to comment
On 1. 1. 2024. at 15:33, Nikodije said:

Kaže Milija V. da će se aba verovatno širiti zbog ulaska Dubajia, pa se tu otvara mogućnost da još 1 srpski klub uđe iz aba2

 

Sasvim slucajno ubacice Vojvodinu posto mu tamo sin igra,doduse u juniorima ali senior je od proleca ove godine.

Link to comment

ovaj miljenovic iz mege ima veze sa onim hisuom isto iz mege a sad analizira nba na areni sa onim edinom i njegovom bicarkom kosticem?

jel onaj hisu igrao za partizan?

Link to comment

Nema nikakve veze, slucajnost a igrali su zajedno i u OKK Beogradu. Ovaj je kanadjanin.

Edited by Micko8
Link to comment
On 6. 1. 2024. at 22:15, Блок_64 said:

 

Sasvim slucajno ubacice Vojvodinu posto mu tamo sin igra,doduse u juniorima ali senior je od proleca ove godine.

 

Solidan mu je sin. Odgledao sam nešto malo Vošine ABA U19 utakmice i Savanović, Vučković, Vojinović su mi bili zapali za oko.

 

Ne verujem da će iko iz Srbije uspeti da osujeti Subotičane u njihovom planu da osvoje ABA 2 ove godine. 

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, Nevernik said:

 

Solidan mu je sin. Odgledao sam nešto malo Vošine ABA U19 utakmice i Savanović, Vučković, Vojinović su mi bili zapali za oko.

 

Ne verujem da će iko iz Srbije uspeti da osujeti Subotičane u njihovom planu da osvoje ABA 2 ove godine. 

 

Suboticani se pojacali danas.

 

Pa nije imao ko drugi da ti zapdne posto em ovu trojcu forsiraju em Savanovic kada doda to je praznik.

Zekic najbolje izgleda u toj juniorskoj ekipi.Po meni naravno.

Link to comment

mene zanima sta ce da rade ako oba finalista u aba2 budu srpski klubovi, a poslednjeplasirani aba tim ne bude srpski (sto je izvesno)

 

 

mada, sve se cesce spominje prosirenje, dubai i jos jedna (srpska) ekipa

 

Link to comment
On 9. 1. 2024. at 23:16, б1lme3 said:

mene zanima sta ce da rade ako oba finalista u aba2 budu srpski klubovi, a poslednjeplasirani aba tim ne bude srpski (sto je izvesno)

 

To ne zna niko verovatno ni sama Aba,posto valjda pojedine drzave imaju minimalan broj garantovanih ekipa u aba.

 

Sam sistem ulaska u aba ligu je neverovatno klub i cini mi se da je mnogo lakse ostati u aba 1 nego uci u nju.

Link to comment

Uzmite u obzir da i Dubai igra sledeće godine, znači biće proširenja lige. Dubai i +1 nadam se Spartak ili Vojvodina.

Link to comment

laik bi pomislio da ce od dubai profitirati novcano i svi klubovi u abi, no realnost je da je pitanje dal ce klubovi dobiti i za putovanje tamo..

zasto je onda aba prihvatila dubai?

pa zato sto je iz el stigla direktiva™ primite dubai ili ostajete i bez tog jednog mesta sto vodi u el.. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...