Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

3 hours ago, Jesper23 said:

Znam od drugara Grobara da Jaku baš ne mogu svariti (već duži period), redovno je motivisan protiv Komšija.

 

taj njegov motiv je sasvim legitiman....da, nije mi na listi omiljenih košarkaša, pošto uvek protiv nas istrese sve što ima, ali ne mogu da ga mrzim zbog toga

 

mene nervira što mi ne možemo da ga zaustavimo i dozvoljavamo da nas trpa. mislim, nije on kvalitet Džordana, Stefa Karija ili Lilarda pa da kaže čovek zapalio se i ništa mu ne možeš no da gledaš

Edited by Ted
Link to comment

Vošini juniori su nekako uspeli da izgube od Cibone (pre toga su naravno pobedili Split i Olimpiju).

+4, 11 sekundi pre kraja, prime 5 daju 1. I onda normalno raspad u produžetku.

Šteta, bili su bolji (barem u 4/4 koju sam gledao), trebali su da odu na final four ovako odoše ovi dušmani.

 

Stigao nam je brat Jared, 84 utakmice u NBA tokom 6 sezona, po Wikipediji milion ugovora na po 10 dana, posle toga propao čovek. Ali, dobro, možda bude pravio razliku na ovom našem ABA 2 nivou.

Link to comment
On 21. 11. 2023. at 12:16, LeBron said:

Ubio coveka kolima, trebao na robiju ali se izvukao...

dodje li ti covic stogod?

5 hours ago, booyaka said:

IMG_20231123_144821.thumb.jpg.4af6aa2cd2261090cf4c095c96f1766d.jpg

2015. 

bujaka 🤣

5 hours ago, Eleniko said:

pa šta sad, dolazi kod nas, ne zajebavajte

bio je 2015. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

taj njegov motiv je sasvim legitiman....da, nije mi na listi omiljenih košarkaša, pošto uvek protiv nas istrese sve što ima, ali ne mogu da ga mrzim zbog toga

 

mene nervira što mi ne možemo da ga zaustavimo i dozvoljavamo da nas trpa. mislim, nije on kvalitet Džordana, Stefa Karija ili Lilarda pa da kaže čovek zapalio se i ništa mu ne možeš no da gledaš

Tako Lucic protiv nas, cele sezone povredjen onda se oporavi pred tekmu sa nama, strpa 20+pts pa se posle opet povredi do kraja sezone.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, Moća said:

Tako Lucic protiv nas, cele sezone povredjen onda se oporavi pred tekmu sa nama, strpa 20+pts pa se posle opet povredi do kraja sezone.

Lista je duga na obe strane, evo iz glave

Rakočević

Lovernj

Gudura

Veseli

Lucic

Lorenco (zadnje 2-3 porobio)

Link to comment

Odličan meč u FMP Areni između domaćina i SC Derbija. Utakmici prisustvuje i Dulo Vujošević, ne zna se u kojoj funkciji i ispred kog kluba. Možda je došao kao gledalac/ljubitelj košarke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...