Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Najveći sportski projekat ove vlasti je igranje Filipa Čovkinsa u Evroligi, koje je samoopušteni svesrdno podržao

Za Evroligu nije bio, ali u ABA je bio gamechanger 

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Najveći sportski projekat ove vlasti je igranje Filipa Čovkinsa u Evroligi, koje je samoopušteni svesrdno podržao

Pre toga ju je "sam" izborio pa neka se i oprobao, svakako vlast nema nista sa tim, da su se petljali doveli bi nam u toj ec sezoni F4 igrace sto su uradili najvecem svom projektu. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Pre toga ju je "sam" izborio pa neka se i oprobao, svakako vlast nema nista sa tim, da su se petljali doveli bi nam u toj ec sezoni F4 igrace sto su uradili najvecem svom projektu. 

 

aj sad to isto ali pred kamerom, 11 piva, pazi, dobra je ponuda

 

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

da su se petljali doveli bi nam u toj ec sezoni F4 igrace sto su uradili najvecem svom projektu. 

 

Eto..ne voli vas dovoljno..a seta se unaokolo ogrnut salom u vasim bojama i gleda vase tekme..

Nama da tako nesto uradi, mi bi ga prozivali na svakoj tekmi..i pravili snimke kako ga prozivamo..

 

 Cuj mene, snimke :laugh:

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Eto..ne voli vas dovoljno..a seta se unaokolo ogrnut salom u vasim bojama i gleda vase tekme..

Nama da tako nesto uradi, mi bi ga prozivali na svakoj tekmi..i pravili snimke kako ga prozivamo..

 

 Cuj mene, snimke :laugh:

Vas voli jos manje a vise pomaze. Mora da mu je prpa. 

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Vas voli jos manje a vise pomaze. Mora da mu je prpa. 

 

Vidi..mozda...zajebani smo, glasni..i necemo mu dati bezuslovnu podrsku za sve sto uradi..od podrske protivniku do priznanja Kosova..

 

To je ono..nismo isti :)

 

Link to comment
11 minutes ago, samo_opusteno said:

Pre toga ju je "sam" izborio pa neka se i oprobao, svakako vlast nema nista sa tim, da su se petljali doveli bi nam u toj ec sezoni F4 igrace sto su uradili najvecem svom projektu. 

"Nek se oprobao" kao da je u pitanju mlada nada pa Aj da rizikujemo sa njim, možda se isplati kroz transfer ili reprezentaciju. Ali haj dobro vidim da tvoja Čovićofilija seže I dalje od patres familia.

Link to comment
29 minutes ago, *edited by mod said:

Finale EC sa vrlo ograničenom Bursom tj jedan meč daleko od EL je svakako veća referenca. 

 

Moglo bi se reći da bi se tamo verovatno i plasirao da je Teo bio veći Cigan i ranije došao. Mada kukala je Bursa na finansije nije skroz isključeno da su tankovali finale ili da bi se povukli kao Tenerife ove sezone.

 

Netačno. Uspesi u EC donesu treneru prohod u EL klub (ne misli ne na klub sa kojim je obezbedio EL) jednom u 10 godina. I to uglavnom bude domaći trener od koga se očekuje da napreduje. 

Na njegov položaj na košarkaškoj mapi mnogo više utiče to što je dobio Real u Madridu nego Partizan u Beogradu, iako je sa Bursom možda i bio veći autsajder. Uostalom to što je mladi trener nastavio da se afirmiše i dalje napreduje sumnjam da loše govori o klubu koji ga je afirmisao. 

 

Ovo sa ciganometrijom 1 Tea je skroz simpatično. Da je žoc grobar kao što je teo cigan, ne bi mu trebalo 30 godina da se vrati i plata 3 put veća od Teove. :fantom:

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Rekao da bih da Vlada Jo ima plafon za dobrog EC trenera, dok me za Alimpija ne bi čudilo da ga vidimo negde u EL sledeće sezone.

 

Sumnjam da je zainteresovan za vasu klupu kad Zocu uruci Coki otkaz :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Sumnjam da je zainteresovan za vasu klupu kad Zocu uruci Coki otkaz :fantom:

Meni deluje da ne bi imao ništa protiv, kad nam Teo u junu pomeri bulju.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, kralj said:

 

Netačno. Uspesi u EC donesu treneru prohod u EL klub (ne misli ne na klub sa kojim je obezbedio EL) jednom u 10 godina. I to uglavnom bude domaći trener od koga se očekuje da napreduje. 

Na njegov položaj na košarkaškoj mapi mnogo više utiče to što je dobio Real u Madridu nego Partizan u Beogradu, iako je sa Bursom možda i bio veći autsajder. Uostalom to što je mladi trener nastavio da se afirmiše i dalje napreduje sumnjam da loše govori o klubu koji ga je afirmisao. 

 

Ovo sa ciganometrijom 1 Tea je skroz simpatično. Da je žoc grobar kao što je teo cigan, ne bi mu trebalo 30 godina da se vrati i plata 3 put veća od Teove. :fantom:

Trinkijeri je lagano iz EK ekipe otišao u EL a kao što je Gaza primetio, da ste iole normalan klub još bi vam Alimpije bio na klupi bar par godina. No dobro ne sme se protiv Čovića.

 

A za zadnji pasus valjda ti je jasno da treneri u svakom sportu stare kao vino a igrači kao cipele? 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Trinkijeri je lagano iz EK ekipe otišao u EL a kao što je Gaza primetio, da ste iole normalan klub još bi vam Alimpije bio na klupi bar par godina. No dobro ne sme se protiv Čovića.

 

 

 

Sve bi to bilo ok da ne vrtite pricu - Zoc nikad ne smije dobiti otkaz. On jedino moze sam da ode 

Link to comment

posle žoca dolazi alexander the great da osvoji treću, a svoju prvu evroligu

 

mora putovanje u trenerskoj top klasi evrolige da započne tamo gde je započeo i igračko

 

jer krug…

  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 2
Link to comment
29 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Sve bi to bilo ok da ne vrtite pricu - Zoc nikad ne smije dobiti otkaz. On jedino moze sam da ode 

Aj što smo mi takvi zatucani, nego ni u Evropi mu niko ne bi dao otkaz, već svaki put sam ode...

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...