Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Evo odslušao sam, izgleda da su raskinuli jer je opremanje studija kasnilo, Luka hteo da ih bije, a Kuzma ga smirivao. Luka raskinuo, a Kuzma obrisao zajedničke slike sa instagrama. Sad Luka kaže da mu pišemo tamo da se vrati. 

 

Otvorio sam 3 naloga i ridam Kuzmi u porukama. 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

bukvalno sam svim drugarima reako da salju kuzmi poruke da se vrati, svi su u fazonu who the fuck is kuzma, reko nije bitno, ovo radimo za pokoljenja. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

bukvalno sam svim drugarima reako da salju kuzmi poruke da se vrati, svi su u fazonu who the fuck is kuzma, reko nije bitno, ovo radimo za pokoljenja. 

:D

ali zar nije ugasen taj zajednicki instagram nalog

 

sto se tice lukinog ludila

 

slusam danas onaj drugi samostalni podcast (ti si kriv), glavudza u gro planu i prica covek kako je vazno da saznamo zasto nedovic nije vise deo tima, zbog naseg dusevnog mira :D 

Edited by pbg12345
  • Haha 2
Link to comment

Pokušavam sinu i ćerki da objasnim magnitudu ovog dogadjaja. Nisu znali ko su Žare i Goci, pa sam rekao da je to isto kao kad bi se razjebali Filip i Zaga. ili DexRock i Kamerman. Ćutali su najpre 10 sekundi i onda uglas kažu "tata piši Kuzmi da se vraća"

  • Haha 5
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

:D

ali zar nije ugasen taj zajednicki instagram nalog

 

sto se tice lukinog ludila

 

slusam danas onaj drugi samostalni podcast (ti si kriv), glavudza u gro planu i prica covek kako je vazno da saznamo zasto nedovic nije bise deo tima, zbog naseg dusevnog mira :D 

 

meni je bilo najjace kada je pricao da je bio na sahrani svog dede i da su svi tamo pricali o njegovom podcastu. 

 

treba neko da otvori posebnu temu ako ova dvojica nastave, da ne propustmo nesto. 

  • Haha 3
Link to comment

da se na trenutak vratim na ABA ligu

 

tek 3,4 ekipe krenule sa pripremama, a vec imamo jakog kandidata za MIP, a ne bi me iznenadilo ni MVP naredne sezone

 

plavsic, tek kako se prikljucio megi ubedljivo najefikasniji u prve dve utakmice

neopisivo mi je zao sto nije zavrsio u borcu, bas bi nam legao u svakom smislu takav tip igraca

 

 

elem, ima li neko predstavu kolika bi mogla biti njegova ovogodisnja cena?

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Kaće Kuzma da raskine sa Sport klubom? To me više zanima.

raskinuo je

 

da pratis lukine samostalne podcaste izlive emocija, znao bi to :fantom:

 

a kaze on nikad nece, osim ako ga ne izbace i da je to moguce jedan od razloga za razlaz

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...