Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

5 hours ago, FPLS said:

Tek sad vidim najnoviji Ledejev pokusaj sakacenja, Dekovo koleno nije bilo dovoljno za ovaj mesec. Jeziv tip.

 

Suhww.gif

 

Sto bi rekli eminentni opozicionari 

 

tesko 💩

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
On 30. 5. 2023. at 13:29, FPLS said:

Tek sad vidim najnoviji Ledejev pokusaj sakacenja, Dekovo koleno nije bilo dovoljno za ovaj mesec. Jeziv tip.

 

Suhww.gif

Ne znam da sam u zivotu gledao prljavijeg igraca. Bas odvratna faca.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/aba-league/vojinovic-za-sk-zelimo-da-sampiona-aba-dobijemo-na-terenu/
 

Milija :ziga:

 

U sezoni 2015/16 pauza između polufinala i finala plej-ofa ABA lige bila je 36 dana. U tom periodu Crvena zvezda je odigrala tri utakmice Top 16 faze i četvrtfinalnu seriju Evrolige.

Crveno-beli su 22. marta završili polufinalnu seriju protiv Cedevite, a borbu za titulu sa Megom počeli su 28. aprila.

Pauza u KLS je trajala od 26. marta do 7. maja

Pauza između poslednjeg meča u ABA ligi Partizana i početka četvrtfinalne serije protiv SC Derbija bila je 24 dana

Edited by garmonbozia
Link to comment

Ne znam koliko je bitno, ali mi smo se klali u polufinalu sa Cedevitom za vreme utakmica u EL. I to bas klali, utakmice na krv i noz. Mislim da smo ovde dobili tako sto je Cirbes poludeo u finisu, dao je nesto tipa 10 koseva u 2 minuta.

 

Finale sa Megom bi svakako bilo lakse od tih utakmica. Na stranu sto je pitanje da li bi Mega i isla u EL sve i da je uzela ABA.

Link to comment

Iz Budućnosti otišli Hejns (Saragosa) i Atić (povratak u Igokeu).

 

Trae klasična "preslab za kik boks, prejak za rokenrol" situacija: statistički najbolji u timu, ali kad se igra s vrhom tabele ne pojavi se na utakmici.

Link to comment

igosi na vreme skupljaju krs i lom, da im neko drugi ne uzme. jbt atic i zoki nikolic, ovo obecava jednu izuzetnu sumsku ekipu, u smilsu kolicine drveca

Link to comment

Mislim da ce Igokea forsirati mladjariju sledece sezone, po Meginom konceptu. Imaju dva,tri veoma zanimljiva mlada igraca koje treba forsirati. Dvojica su vece videli minute ove sezone.

Link to comment
3 hours ago, BWA said:

Koliko para toliko muzike.

nikodije, a daleko od toga da je usamljen u tome, sve gleda kroz blizanac naocare

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...