Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

cibona za sad u egalu u skoplju

za razliku od zemljaka u prethodna dva kola, oni nisu usli sa namerom da izgube

 

krka prvi finalista aba2

u drugom polufinalu veceras helios i siroki

ya ocekivati slovenacko finale

Link to comment

ulazi im sve spolja, mada zaista ok deluju

da je borac na mestu mzt i da je odigrao ovako prvo bio bih ubedjen da gubi

vidi se da su optereceni znacajem meca, a kvalitetom nisu dovoljno bolji da bi nadomestili

 

ovako sam ubedjen da ce vec nekako preokrenuti mzt ovo

Link to comment

toliko o tome

izgleda samo da su dizali cenu

 

30:5 za mzt treca cetvrtina, ovo mora da je neki rekord

Edited by pbg12345
Link to comment

Dakle MZT rekreativci vezuju tri pobede nad tri hrvatska kluba i gotovo sigurno teraju Borac na poslednje mesto... ukupno do tad imali 4 pobede u 23 kola. Kakva sramota od lige. Koliko sam skontao igraće baraž sa drugim iz ABA 2? Tu bi Borac i imao šanse jer je ove slepce pobedio 20 razlike a ovi će glat ispasti

  • +1 4
Link to comment

Ovo u Skoplju bukvalno Priština - Čelik, basketball edition.

Mada, kada je Borac potpisao funkcionera sns-a Đorđa Gagića, znao sam da ispadaju, karma je kurva

Edited by Nikodije
Link to comment

https://moravainfo.rs/skandal-nad-skandalima-da-li-je-cibona-namerno-izgubila-od-mzt-a-pogledajte-snimak-video/

 

kakav promasaj :D

bilo je nekoliko slicnih promasaja ciboninih igraca na obrucu u drugom poluvremenu, a nisam celo ni gledao, verovatno sam nesto i propustio

 

cela liga je potpuna sprdacina,. moglo bi se do sutra nabrajati

ovo sa mztom je samo vrhunac

 

borac je sam kriv jer se upustio u valjanje u blatu, jebo ih djordje gagic da ih jebo

Link to comment

Gledo ja MZT-Cibona posle 100 godina - nema ovde nameštaljke - +12 za Cibonu je posledica toga da Afromakedonce apsolutno boli patka da igraju odbranu pa su se ovi ispucavali ko na treningu i na koncu pp imali mislim 19-28 za tri. 

Gagi kao Muta Nikolic za sirotinju, standardno ništa ne kontroliše u ekipi pa su igrali ko na basketu  a Cibosi mi bili onako lepi za gledanje, bez obzira što još uvek imaju ta pomračenja uma u odbrani, vidi se da umeju da igraju košarke - nemam pojma ko su im ovi igrači al su svi mladi. U drugom su stali, jer ih je stao šut - verovatno im je trener rekao i da iskuliraju malo što nije možda sportski, ali je daleko od nameštanja. 

Meni u svakom slučaju drago da je MZT ostao ako ništa drugo onog zbog braće Stojanovski :hail:

 

KK Podgorica mi bila interesantna, iako igraju standardnu crnogorsku mesarsku košraku. Imaju interesantne igrače  napred - Bogavac, Kraljevic, onaj Selim koji su baš brzi i mogu da daju koševe - imaju i onog Andjušića koji je takodje dobar samo nisam ukapirao celu utakmicu dal je centar ili krilo ili bek :unsure:

 

Ovo ostalo sve neko sivilo - ako je Helios korektno posložio tim - neki poluigrači, jaki a glupi. Ništa mi se nije dopalo. 

 

PS braća Stojanovski i Rok još igraju košarke :hail: 

 

 

Link to comment
7 hours ago, Milošica said:

Zašto?

 

Verovatno pbg aludira na to da se Gagić kačio sa Hrvatima (takođe i Lešić, da dodam) pa su se tri hrvatska kluba osvetila Borcu tako što su pustili mzt u poslednja tri kola. Ovo juče u drugom poluvremenu je bilo groteskno.

 

Link to comment

Aba2 gora iz godine u godinu, sećam se pre nekoliko godina u Čačku je bio završni turnir, igrali Borac, Primorska, Krka i Vršac, bila je odlična košarka i baš dobar turnir. Sva 4 tima su mogla da igraju aba1. Ovo sad krš i lom, bukvalno amaterska košarka. 

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

Aba2 gora iz godine u godinu, sećam se pre nekoliko godina u Čačku je bio završni turnir, igrali Borac, Primorska, Krka i Vršac, bila je odlična košarka i baš dobar turnir. Sva 4 tima su mogla da igraju aba1. Ovo sad krš i lom, bukvalno amaterska košarka. 

 

...samo da primetim da je meni gora bila utakmica MZT-Cibona nego Krka-Podgorica :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...