Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Gorcin preterano vole da veruje da je poseban, kao i da je samim tim uzviseno i sve sto on vole i zaboravlja sto mu odgovara da zaboravi, bio bi odlican forumas. :D

Jovo poentiro, veoma relatable

 

Spoiler

Značajan deo ljudi sport više ne zanima. Ja sam Zvezdaš, ali trudim se da stvari posmatram nepristrasno. Sport gubi smisao u ovakvim okolnostima, to bi trebalo da bude viteško nadmetanje, a ne idiotarije na tribinama i političko-kriminalni milje. Sport je ovde ogađen, ali, naravno ima pametnih i normalnih ljudi, koji su istovremeno i strasni navijači i sigurno da njima to teško pada. Međutim, mislim da oni to gledaju sa nekom vrste tuge sa kojom gledaju i druge društvene procese – kaže Bakić

 

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, Ted said:

problem je sada što je država jednako on, a on je fanatični navijač jednog od dva kluba. mi sada možemo da se pretvaramo da to nema nikakve veze. ali znamo gde živimo i znamo da mora da ima veze. ako ima veze u svim drugim oblastima života, što niko ne spori i masovno se o tome piše i ovde na forumu, kako je onda moguće da ovde nama baš nikave veze. pri čemu se ne može, kao ozbiljan argument da nije tako, uzimati sama činjenica da ovaj drugi klub postoji još uvek i da mu se dozvoljava ili toleriše ovo ili ono. to je upravo dokaz o suprotnom.

 

Ja ti kazem da su isti,i veruj mi identicno se ponasaju i prema jednima i prema drugima jer im trebaju obe strane.Za fudbal si verovatno upravu u smislu.

 

Partizan je za proslu ovu i sledecu sezonu od drzave dobio ogroman budzet (mogu cak i da ti kazem koliki),plus sto ne placaju ni malu ni veliku arenu,tako da nisam bas siguran da je jadna zvezda na drzavnim jaslama a partizan eto snalazi se kako ume i zna.

Link to comment
6 minutes ago, Блок_64 said:

Partizan je za proslu ovu i sledecu sezonu od drzave dobio ogroman budzet (mogu cak i da ti kazem koliki),plus sto ne placaju ni malu ni veliku arenu,tako da nisam bas siguran da je jadna zvezda na drzavnim jaslama a partizan eto snalazi se kako ume i zna.

 

Placaju Arenu, ali ispod trzisne vrijednosti valjda. Daj budzete, treba mi za patkometriju ne na ppp naravno. :D

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Placaju Arenu, ali ispod trzisne vrijednosti valjda. Daj budzete, treba mi za patkometriju ne na ppp naravno. :D

 

10 milki godisnje.Ovo je druga sezona posle sledece ne znam sta ce biti.

Interesantno je sto deo budzeta ide i preko saveza.

  • Haha 1
Link to comment

navijacka rapsodija  :D borca za 105:84 protiv direktnog konkurenta mzt i 99% obezbedjen opstanak

do kraja borac bi morao izgubiti sve tri, a mzt pobediti sve tri, sto iako imaju lak raspored nije realno jer do sad imaju svega 4 pobede u 23 kola

 

mijatovic ocigledno dobro psiholoski spremio ekipu, bacanja su sutirali 33/37

da nije bukvalno iscurilo nekoliko suteva, mahom za 3 u 4toj cetvrtini, mogao je borac i ubedljive pobediti

 

zanimljivo zelu u 2ligi, a moguce i cacku 94 u kls zavisi opstanak od opstanka borca

zele je obezbedo opstanak osim ako borac ispadne iz aba, tad ispada jedna ekipa vise iz kls, pa posledicno i iz druge lige

cacak je na deobi 12-14 mesta, trenutno su iza dunava sa pobedom manje i novi pazar sa dve pobede manje, u toku je 27 od 30 kola

 

inace, borac i mzt su na danasnji dan pre 35 godina takodje igrali za opstanak u tadasnjoj prvoj ligi sfrj

https://moravainfo.rs/verovali-ili-ne-borac-i-mzt-sastace-se-na-isti-dan-kada-je-pre-tacno-35-godina-odigran-istorijski-mec-istih-rivala/

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...