Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Na cro forumu jedan Zvonimira poredi sa Fućkom, drugi sa Kukočem. Verovatno je Fućka realniji.

A Tomislav 7 asistencija. Imamo i Jokića.

Đurišić za Megu 30/11/9

 

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

kakvi borac i skil, nema tu skila ni talenta ni u naznakama. izdrilovana ekipa koja igra takmicarsku kosarku sa jednim igracem sposobnim za bilo kakvu kreaciju cak i na ovom nivou. rade po uzoru na zvezdu poslednjih 7-8 godina, nema tu leba. 

 

jebemti, ovaj zvonimir porzingis samo prangija kako primi loptu, i ne promasuje. 

Ne zajebavaj

Najbolje da drugi curcic, nikolic, andric nemaju skila

Sad, ne znam, jedino ako je merilo nba nivo talenta, onda okj

I jankovic, mada njega ce definitivno jebavati nedostatak cm za sebiorsku kosarku

Link to comment

nije merilo nba nivo talenta, ali nije ni juniorska kosarka. borac je uigrana i borbena ekipa, to je ok ako hoces da se takmicis sa beogradskim timovima koji imaju realno bolji pristup igracima. ali reci da oni imaju neki skil, a ovi drugi igraju na snagu bas i ne odgovara realnosti. takvih juniora kao trojica koju si pomenuo sam se nagledao, nikakvu oni razliku svojim talentom ne prave.

 

 

Link to comment

Ali nije bilo poredjenje sa bg ekipama, vec konkretno sa cedevitom

Prosto, cinjenica je da su stariji i veci

 

Ne znam, ja gledam iz ugla borca, aba takmicenja u kom borac nastupa

Ne znam sta je za tebe talenat koji pravi razliku

Link to comment

Meni je taj Curcic nesto poput Vojislava Stojanovica, fizicki je vec  odavno formiran igrac , dosta igra na snagu , pokreti su mu mehanicki , nije neeki vitrouz sa loptom,  na primer letos sa reorezentacijom kada su nasi imali kontru u nekoliko navrata, decko umesto da podeli brzo dodavanje on bi uzeo da dribla loptu dok ga protivnici  ne fauliraju, tu se odmah vidi  da nije bas najbolji u donosenju odluka na terenu, dosta je limitiran , fizicki i tehnicki. Nije plej a prenizak je za dvojku. Sto se tice brace   Ivisica, mislim da ce Tomislav zavrsiti u NBA sa nekom znacajnijom karijerom, poprilicno je dobar u svakom segmentu igre, igra ledjima prema kosu, sut sa poludistance , ume da pogodi trojku, solidan je u zastiti obruca i dobar asistent, bas odlican propsekt na petici . Ovaj mladji je dosta svilen , mislim da je on blizi Benderu u nekom poredjenju , ima averizju kada je u pitanju reket , verovatno ce zavrsiti u NBA ligi ali se nece tamo dugo zadrzati.   Hrvati nas siju u proizvodnji visokih igraca , barem kada se u pitanju mladje kategorije, uvek izvuku po nekog hercegovca  od 210+ cetimetara, mada osim Zubca  niko drugi nije uspeo, ja verujem da ce  Tomisalv  Ivisic uspeti , barem neki Zubcev nivo , mada je dosta talentovaniji igrac od njega.

Edited by Micko8
Link to comment

Mislio sam na Tomislava on mi deluje zrelije u svakom pogledu  a ovog drugog sam nazvao mladji, izgleda kao da je mladji , po gradji  :)  Nadam se da ce Djurisic dobiti malo vecu ulogu u nastavku lige,  mislim da on i Jovic trebaju da igraju mnogo vise sa loptom, ali jebem li ga ,Jovanovic je trener , specijalista za centre ,  igra mu se uvek svodi na pick"n"roll sa centrima i ubacivanje lopte na post .

Edited by Micko8
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

to su ti dulovi najbolji ucenici - vj, radonja... samo nabijaj unutra. mora jednom da se prestane sa tim i da nasi treneri nadju nekog novog ucitelja

Kari je idealan za tako nešto. On odavno forsira modernu anti-Vujošević košarku.

Link to comment
13 hours ago, Nikodije said:

Nisam gledao, al vidim Ciani upropastio supertalentovane Čačane pune skila.

pa kao sto smo pretpostavili, fizicki ne mogu da se nose sa njima

cedevita igrala sa 7 igraca, svi ili preko 2m ili 2003

ciani sam dao poena iz reketa koliko cela ekipa borca, cedevita ukupno 52

dok je jankovic bio u igri, borac je bio u utakmici, kad je ispao zbog faulova, ovi su radili sta su hteli u reketu

sa njim borac za 18min borac +4, bez njega za 22min -30

a ti faulovi, posebno poslednja 2 su svirana bas po cudnom kriterijumu

uzgred, curcic stariji ni blizu nivoa protiv sparsa, ekipa katastrofalno sutirala za 3 i jbg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...