Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Sadašnja generacija ima generalno veliko znanje o košarci, enciklopedijsko i taktičko-tehničko, ali su loši novinari, a to im je primarna profesija. Previše pričaju, previše se kurče znanjem, previše statističkih podataka izbacuju, previše koriste stručne izraze i to obično strane, imaju očajnu dikciju, loše rade intervjue, nemaju osećaj za to kako utakmica koju rade izgleda čoveku koji leži na sofi posle šljake i tako dalje. 

 

Meni se ne dopada kako Edin radi prenose. Volim neprimetne komentatore. Edin se previše loži i kao je nešto sav duhovit i kul. Radojević previše analizira za vreme utakmica. Onaj prazni Kostić mi više prija tokom prenosa od njih dvojice. Zato su Edin i Srđan odlični u podkastima. Edin je veliki ljubitelj i ima enciklopedijsko znanje, a i njegov entuzijazam i način izražavanja odlično idu uz podcast formu. Doduše, meni i u podcastima njegove šale idu na kurac, ali to je već do mene verovatno. Dobro radi i intervjue pa volim i "u obruču" da pogledam. Srđana isto volim da slušam, on nema tu neformalnost i izuzetno mu je loša dikcija za jednog TV novinara, ali ulazi u taktiku i detalje same igre više od Edina. Srđan mi je više novinar koji je želeo da bude trener, a Edin više entuzijasta. Kostić ima nula harizme, a rekao bih da i nije neki znalac, samo mi je u prenosima podnošljiv.

 

Miloš Jovanović je i za Srđana i za Edina tata za podcast i intervju. Odličan je. Prava mera zezanja i neformalnosti, dobra dikcija, dobro vodi intervjue, a i on je veliki poznavalac samo što to ne naglašava kao ova dvojica. Pravi novinar, ne samo poznavalac košarke. Voleo bih da se i on oproba u prenosima. 

 

 

Link to comment

^mega poslala ove iz okk beograda, plus djurisica na turnir. djurisic bi dao 70 poena ovde kad bi se minimalno iscimao. trenirao sa reprezentacijom do juce, danas treba da igra sa nekom decom koju moze da nosi u zubima. potpuna idiotarija, jebalo ih osvajanje juniorskih turnira.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...