Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

brate, stojanovic samara besmislenim podacima uvijenim u nekakve poetske slobode i uopste ostavlja utisak lika koj je lopta u zivotu pogodila samo slucajno

edin pak kosarku izuzetno poznaje

Link to comment

Edin zvuči kao zagrižen fan koji hoće da ispriča što više zanimljivosti, a Stojanović kao idiot koji uči napamet podatke sa Vikipedije. Baš nisu za poređenje.

Edited by napadaj
  • +1 3
Link to comment

meni su Edin i Srđan Radojević najbolji........voleo bih da njih dvojica rade Partizan u paru. što neće da bude pošto rade na konkurentskim televizijama. ima i neki lik koji radi NBA tekme uglavnom i on mi je super, ne znam kako se zove. brzo priča

 

Šesta lična mi je super podcast, čak je i onaj drugi lik ok, iako je Zvezdaš deklarisani :D

 

Kole je slabiji od Edina u svakom pogledu ali iskreno nije on nepodnošljiv ili loš. jednostavno je kolega dosta bolji od njega. drugo, Kole nije za tv format bilo kakav, nema pojavu , stav, izgleda baš neodgovarajuće za tu ulogu 

Edited by Ted
Link to comment
19 minutes ago, BWA said:

Na šta liči COL...

 

na OL......klub koje je u konstatntom raspadanju i sastavljanju, šta god mu uradio

 

ovaj Tedeski bi trebao da uloži novac u neki projekat koji ima preduslove da uspe. npr. Partizan :D

 

umešto što baca pare na ove......ne bih imao ništa protiv da uz Partizan stoji Cedevita. protiv bilo kakave veze sa OL bih se borio do smrti......a i nakon toga 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, pbg12345 said:

brate, stojanovic samara besmislenim podacima uvijenim u nekakve poetske slobode i uopste ostavlja utisak lika koj je lopta u zivotu pogodila samo slucajno

edin pak kosarku izuzetno poznaje

slažem se, ali kao što rekoh, stvar ukusa, Edin je kao uhvatio foru, razradio stil pa je jedno vrijeme, kad je recimo skapirao da mu je ono "s parkingaaaaa" postalo viralno, to eksploatisao preko svake mjere. Mene generalno da prisnost odbija, a toga dosta ima kod Edina, ono, prijatelju, komentarišeš utakmicu u mikrofon, ne gledamo je u kafani. 

Naravno da su različiti tipovi, ali jednostavno meni ne leže ni jedan ni drugi. Ne leži mi ni npr. Žule, koji samo trtlja kao vodenica, ne privatizuje prenos, ali opet ne da da se uživa u samom događaju. Sa druge strane, recimo Erceg, on ja stvarno mislim da misli da je veći od samog događaja i prenosa. Nisu oni dosadni u smislu da su bezvezni, već dave, za razliku od Novakovića i Stojanovića koji em dave, em su dosadni. Dobar komentator je kao dobar sudija, neprimjetan, to jest ne ometa gledaocu uživanje u onom što gleda. 

Link to comment



slažem se, ali kao što rekoh, stvar ukusa, Edin je kao uhvatio foru, razradio stil pa je jedno vrijeme, kad je recimo skapirao da mu je ono "s parkingaaaaa" postalo viralno, to eksploatisao preko svake mjere. Mene generalno da prisnost odbija, a toga dosta ima kod Edina, ono, prijatelju, komentarišeš utakmicu u mikrofon, ne gledamo je u kafani. 


Lazo Bakmaz je tvoj čovek; može da prođe i Zvonko Mihajlovski.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
17 minutes ago, April said:

Ništa ovo nije gotovo, Mega uvek pada u drugom pol.

U protivnom, čini se da bi mogao biti poslednji Golemčev ples.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 

Ja ne znam kojim se vradžbinama Golemac još uvek održava na klupi. 

Link to comment
Ma Džejmsu je smetalo i ono Novakovo urlikanje posle poena.
 
To je zato što je sluhista, kao i ja, samo što sam ja to prevazišao i ne smeta mi mnogo.
Zezam se ja malo sa Džemsom, ali da, to jeste stvar ukusa. Moja prva sportska sećanja sežu do Nikite i radio voditelja i ja više volim da slušam prezentere sa jakim identitetom
Svakako da ima i neprijatnih drugih krajnosti, tipa Milojko ili Marjan Mijaljević, ali mislim da Edin ima sasvim finu meru.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Link to comment
31 minutes ago, April said:


 

 


Lazo Bakmaz je tvoj čovek; može da prođe i Zvonko Mihajlovski.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 

 

 

Bojan Milovanovic. Omiljeni komentator svih onih sto traze neprimetnost. U pre tviter dobu bio poznat po tome sto se javi s vremena na vreme u toku prenosa i ispali neku umotvorinu od 140 karaktera, a onda nas pusti da tekmu na miru gledamo..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Mene generalno da prisnost odbija, a toga dosta ima kod Edina, ono, prijatelju, komentarišeš utakmicu u mikrofon, ne gledamo je u kafani.

 

Meni su takvi komentatori najbolji - dobijem osećaj kao da gledam s nekim drugarom koji je baaaš upućen i prijaju mi takvi prenosi. Valjda zato volim i Gojka Andrijaševića, uvek je atmosfera kao vinjačimo i pratimo tikete uz fudbal. :D

  • +1 2
Link to comment
57 minutes ago, April said:


 

 


Lazo Bakmaz je tvoj čovek; može da prođe i Zvonko Mihajlovski.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk
 

 

Zvonko pripremao i pisao metafore unaprijed, praotac Ace Stojanovića i njegovih uvoda™

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...