Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

3 minutes ago, pbg12345 said:

sta je istina

da je covicev b tim ili da je trofejni klub

Trofejni klub svakako nije, s obzirom da je današnji FMP u stvari Radnički basket koji nikad nije osvojio nijedan trofej.

Da li je Čovićev B tim, ne znam, ako su međusobni dueli sa A timom  mjerilo onda vjerovatno jeste.

  • +1 3
Link to comment
35 minutes ago, pbg12345 said:

sta je istina

da je covicev b tim ili da je trofejni klub

Da nije b tim nego da je dvostruki osvajač lige. I sam si kritikovao bezbroj puta što FMP ne razvija klince za zvezdu nego dovodi iskusne igrače sa strane za koje je jasno da nikada neće završiti u Zvezdi.

Link to comment

kakve to ima veze

ja ih i jesam kritikovao sto ne rade ono sto bi b tim trebao raditi

meni je neverovatno da ti napises u istoj recenici da je fmp klub familije covic i da istovremeno negiras da je fmp b tim zvezde u kojoj je covic sve i svja 

Link to comment

Povezani su i ne bi smeli da igraju istu ligu, ali FMP nije Zvezdin B tim. Gazda FMP-a upravlja Zvezdom, FMP ne ulazi u Zvezdinu sferu interesa, ali nije jedina svrha postojanja FMP-a da ojača Zvezdu kao što je to slučaj kod B timova.

Link to comment
38 minutes ago, pbg12345 said:

kakve to ima veze

ja ih i jesam kritikovao sto ne rade ono sto bi b tim trebao raditi

meni je neverovatno da ti napises u istoj recenici da je fmp klub familije covic i da istovremeno negiras da je fmp b tim zvezde u kojoj je covic sve i svja 

Ja ti upravo pričam da ne rade ono što bi B tim trebalo da radi (sa čime se slažeš) zato što nisu B tim. Nisu toliko retardini da ne shvataju da Zvezda nema ništa od toga što FMP ima jači tim jer ima iskusne limitirane igrače. Shvataju, nisi ti pametniji od Covića koji je u košarci prošao sve, ali se odluke vezane sa FMP ne donese samo u interesu Zvezde kao što bi to bio slučaj da se radi o B timu. 

Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Povezani su i ne bi smeli da igraju istu ligu, ali FMP nije Zvezdin B tim. Gazda FMP-a upravlja Zvezdom, FMP ne ulazi u Zvezdinu sferu interesa, ali nije jedina svrha postojanja FMP-a da ojača Zvezdu kao što je to slučaj kod B timova.

 

Koliko igraca je setalo izmedju FMPa i Zvezde ovih pet-sest godina?

Link to comment

@Heavisideok, onda cemo tako

ti ocigledno nisi dovoljno pametan da shvatis da interesi zvezde i covica ne poklapaju u potpunosti

da je tako, ne bi gurao svog sina bojlera da igra evroligu

to sigurno nije interes zvezde, ali to ne menja cinjenicu da je on glavni i odgovorni u zvezdi, sto bi trebalo proizaci iz te cinjenice tvojom logikom

to kako on vodi  svoj drugi tim u ligi je za ovu nasu pricu potpuno irelevantno

moze izvoditi 12 kadeta ili 12  30 godisnjih amera

uostalom ti sam kazes da je familija covic jednako rukovodstvo fmp, tu bi trebala prestati svaka dalja dilema po tom pitanju

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Trofejni klub svakako nije, s obzirom da je današnji FMP u stvari Radnički basket koji nikad nije osvojio nijedan trofej.

Da li je Čovićev B tim, ne znam, ako su međusobni dueli sa A timom  mjerilo onda vjerovatno jeste.

Muriqi, ju jeni?

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

 

Koliko igraca je setalo izmedju FMPa i Zvezde ovih pet-sest godina?

Puno, povezani klubovi, ali FMP ne postoji zbog Zvezde.

5 minutes ago, pbg12345 said:

@Heavisideok, onda cemo tako

ti ocigledno nisi dovoljno pametan da shvatis da interesi zvezde i covica ne poklapaju u potpunosti

da je tako, ne bi gurao svog sina bojlera da igra evroligu

to sigurno nije interes zvezde, ali to ne menja cinjenicu da je on glavni i odgovorni u zvezdi, sto bi trebalo proizaci iz te cinjenice tvojom logikom

to kako on vodi  svoj drugi tim u ligi je za ovu nasu pricu potpuno irelevantno

moze izvoditi 12 kadeta ili 12  30 godisnjih amera

uostalom ti sam kazes da je familija covic jednako rukovodstvo fmp, tu bi trebala prestati svaka dalja dilema po tom pitanju

Ok, neka ostane na ovome. 

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Nikodije said:

Albanski trol Mur da se banuje jer je pokrenuo ovu prežvakanu diskusiju o relacijama Zvezde i Fmp-a.

Prestrogo bi bilo.

Ima tema Omiljeni blizanac vs Ružno pače, pa nek piše tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...