Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Pa dugo je trebalo da se krene sa saopštenjima.

 

Mada moram da priznam da sam propustio da se Žoc  ikada deklarisao kao prijatelj FMPa. 

 

"Takođe, očekujemo da se trener KK Partizan NIS koji se u više navrata javno deklarisao kao dugogodišnji i veliki prijatelj našeg kluba, ogradi i osudi ovu izjavu. "

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

mogli ste bas da napisete i zbog cega

 

Izjavio je da je FMP mala Zvezda

 

Jaka stvar u pičku materinu, meni deluje da je hteo da im da kompliment. Ja jako poštujem neke sposobnosti Čovića, ali čovek povremeno stvarno demonstrira tešku prigradštinu

Edited by April
Link to comment

Ista ruka piše saopštenja Zvezde i Fmp-a, već po tome se vidi da je Mur u pravu.

Al to ne menja ono što je bitno- Mur i njegovi saigrači sutra upadaju u blender iz Železnika.

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Ista ruka piše saopštenja Zvezde i Fmp-a, već po tome se vidi da je Mur u pravu.

Da, i meni se čini da se autor malo zaneo kada je pisao saopštenje. Sećam se da je Željko pričao oko prijateljstva sa KKCZ, FMP nikada nije ni pominjao.

Link to comment
43 minutes ago, *edited by mod said:

Da, i meni se čini da se autor malo zaneo kada je pisao saopštenje. Sećam se da je Željko pričao oko prijateljstva sa KKCZ, FMP nikada nije ni pominjao.


Upravo. Ovo na neki nacin indirektno i potvrdjuje da Mur nista pogresio nije.
Kakva glupost od saopstenja, siguran sam da ovaj nije imao apsolutno nikakvu malicioznu nameru, pre svega sto nema pojma.

Sto neko napisa u komentarima, treba im poslati sms u stilu "lol, oladite jbt"

Edited by lord_s
  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, Filozof manijak said:

Što bi rekli u mom selu "plitka im je materica". 

Jbt, na kakvu trivijalnost oni reaguju k'o opareni.

To je više strateška reakcija nego emotivna.

  • +1 1
Link to comment

Jede govna Čović, ali i vi kojima kao nije jasno sta bi tu moglo ikome da smeta.  Rukovodstvu FMP-a tj. familiji Čović je uvreda nazvati FMP Zvezdinim B timom. Zato i naglašavanje da se radi o trofejnom klubu, a ne o B timu, što je istina. Iskreno, ja da radim u FMP-u uvredila bi me ova izjava. Mur lično verovatno nije imao lošu nameru, ali oni koji su objasnili da je FMP Zvezdin B tim možda i jesu. Sve to ne znači da je reakcija Čovića primerena, to nikad nije slučaj. Izgleda da je odlučio da od početka podiže tenzije i ovo mu je dobro došlo. Biće ružan kraj sezone.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...