Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Bio juče u Hali sportova

Super zabava.

 

Utisak prvi - FMP ima trenera. Stefanović je pravi za taj čudan miks koji su napravili. Zapazio sam kako rešava Tasu nervoze posle nekog nedosuđenog faula i kako mu ovaj odgovara na sledećem ulasku. Ima čovek energiju.

 

Utisak drugi - mali Pavićević. Ja sam prvi put gledao tog dečka - kad je ušao, mislio sam da mu je tata platio mesto u rosteru. Spor, nema telo, u napadu nevidljiv. Ali dečko ima mozak. Uvek pogodi mesto gde da se ukopa, samo podigne ruke i sačeka da se konji zalete u njega; čini ti se da je odbrana najjednostavnija stvar na svetu. Pri tom je zagradio koš kao Zoran Savić lično(koji je, by the way, bio juče na utakmici). Sve u svemu, mali se posrao po Miškovim draft projektima na čelu sa Matkovićem i Balcerovskim.

 

Utisak treći - kao je igrala banda robokapa protiv ekipe sa terenčeta iz kraja. Svi u Megi su fucnuti u teretani kao jedan, a sa druge strane Tasa, Šaranović, Vujičić, sa svojim telima za basket iz osamdesetih, samo sam čekao da izađe Pero Vilfan; pa kako onda da ne navijaš za njih?

  • +1 2
Link to comment

I ja sam bio na utakmici, i uživo se baš vidi ta razlika o kojoj govoriš, posebno u visini. Mučio se fmp u prvoj četvrtini da nešto prebaci preko njih, ali kasnije su ih ubacili u blender, ovi nisu znali gde su. VJ je mogao samo da širi ruke, početnik Neša mu očitao lekciju, na utakmici bio i Dulo, sigurno se pitao ko je tu njegov učenik.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Njemu ova ekipica taman, nema pritiska rezultata, bukvalno match made in heaven, ne znam za igrača koji se bolje uklapa u tu priču.

Petrušev :fantom:

Link to comment

Meni bas zao sto nije izrastao kod nas, jbg, bio mi je gotivac Borisa uvek. 

Bol u kurcu u sred pandemonijuma posle Fenerbahcea je filmska scena, bolje i od Topica u Zagrebu, Raikonen je malo dete. :laugh::ziga:

  • +1 1
Link to comment

nekako mi se proslo kolo zavrsilo u nedelju i potpuno sam prevideo pobedu sc derbija nad cibonom

vidim gnjidic i prkacin ukupno 1 poen sa malom minutazom

 

jel gledao neko, sta se tu desavalo

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...