Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

Војко има неки свој стил који је јединствен и који не би могао свако да фура, зато је и успешан. Комерцијално је а и није, бар не онако банално комерцијално, неслушљиво као овај Грше рецимо. Који опет млати више пара верујем јер јбг и јебе му се тачно.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, johan nagel said:

А мало је и гилти..
 

Овом батици је од када је ушао у тешки комерц свака песма иста само други надркани спот, али то се ваљда тражи данас.

 

Класичан летњи хит, уђе ти у главу, па ти се смучи и на крају кад испадне из трендинга не сетиш је се више никада.

 

Има нешто у његовим пјесмама што ме инспирише да обучем дрес Дортмунда, сједнем у бијесно ауто и возим се ноћу по обали.

 

Елем, идемо даље, нови Кенди.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Koju god pesmu od Grseta da sam pustio, a uspeo sam da zavrsim circa nula do samog kraja, dobijam jak Colonia i ET vajb, generalno mi to nije rap, ali sta se sve danas zove i priziva rapom k'o ovo gore, ko je jbt Pablo Kenedi

Nekidan mi iskocise legendice u queueu
 

 

  • +1 1
Link to comment

Dobar je Kendi, ovaj Pablo mu je side parody projekat.

 

Cenim sto je pokusao da napravi nastavak ali razlika između Arapskih Para i Ruskih Para je taman toliko kao između Kenedija i Kendija.

  • +1 1
Link to comment

Kendi je svojevremeno od jednog bitmejkera tražio da mu uradi stvar da izgleda kao demo star 10 godina, da malo pojača svoj cred

Link to comment

Meni je Kendi neki logičan nastavak Relje iz ViPa, ima energiju™ i harizmu ali dalje od toga je sve plićak. Nije to masna repčuga. Reksona je bar imao onaj svoj tinejdž stint.

 

Bigru i ortak su neizmerno dosadni. Tri teme i udri do zauvek. Nedostojan i nezsnimljiv nastavak Bad Copy-ja bez Čavine moždane štroke. 

  • +1 1
Link to comment
On 18. 7. 2024. at 18:57, lord_s said:

Koju god pesmu od Grseta da sam pustio, a uspeo sam da zavrsim circa nula do samog kraja, dobijam jak Colonia i ET vajb, generalno mi to nije rap

 

platinum je bio actually prilično dobar album, ovo kasnije nisam ni pokušavao da ispratim. nije za mene jbg

Link to comment
On 20. 7. 2024. at 8:41, Amos said:

Meni je Kendi neki logičan nastavak Relje iz ViPa, ima energiju™ i harizmu ali dalje od toga je sve plićak. Nije to masna repčuga. Reksona je bar imao onaj svoj tinejdž stint.

 

 

Kapira i on to. Baš je pričao kako jbg pare se zaradjuju od nastupa a na nastupima gotovo svih su pretežno maloletnici.

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Kapira i on to. Baš je pričao kako jbg pare se zaradjuju od nastupa a na nastupima gotovo svih su pretežno maloletnici.


Pa pravi i Sdju pare sa Verom Matović i snima mašćobu s druge strane za svoju dušu, ali on ima šlifa za to. Arapske pare su bile catchy i tu je ubo temu/zvuk al' neće grom dvaput u isto mesto. 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...