Jump to content
IGNORED

YFFootball 2016/17


Recommended Posts

6 minutes ago, freakns said:

znaci da udjem u playoff treba da dobijem titjer... done!

i treab Miljenko da izgobi ili da ima 8 poena manje od mene... Miljenko, ako ne izgubis, trazicu da te banuju!

 

a ja ako s ovim raspadom udjem u playoff, onda sam stvarno carobnjak!

ne sećam se da sam ikada izgubio od tebe

Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    21

  • Ros

    18

  • zoki

    11

  • Apollo Creed

    10

Top Posters In This Topic

ne znam sta pricas... ti uvek izgubis od mene... sem onog jednog finala, i dalje nikome nije jasno kako je Bortles bacio 15TD u toj tekmi... ti si najobicniji Mandingo u pokusaju

Link to comment
7 minutes ago, freakns said:

ne znam sta pricas... ti uvek izgubis od mene... sem onog jednog finala, i dalje nikome nije jasno kako je Bortles bacio 15TD u toj tekmi... ti si najobicniji Mandingo u pokusaju

lol, sreća tvoja pa mi firma ne da se zajebavam po yahoo sports sekciji...

Link to comment

sreca tvoja da imas firmu :P

 

2008: Retired Pirates - teachers 81-86 (0-1)

2009-2010, nisam igrao

2011: Retired Pirates - NY 127-143 (finale, jebali te Sproles i Wes Welker) (0-2)

2012: Retired Pirates - NY 108-110, 153-94 (1-3)

2013: Retired Pirates - NY 96-52, 128-106 (3-3)

2014:  Retired Pirates - NY 66-45 (4-3)

2015: Retired Pirates - NY 77-98 (4-4)

2016: Retired Pirates - NY 50-83 (4-5)

2017: Retired Pirates - NY 56-83 (4-6)

 

Pa ja s tobom imam negativan skor?! Ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Idem da se obesim :(

Link to comment
59 minutes ago, freakns said:

znaci da udjem u playoff treba da dobijem titjer... done!

i treab Miljenko da izgobi ili da ima 8 poena manje od mene... Miljenko, ako ne izgubis, trazicu da te banuju!

 

a ja ako s ovim raspadom udjem u playoff, onda sam stvarno carobnjak!

Imas srece jer sam u prethodnom kolu, izgubio sa 108 datih poena (moj ofanzivni rekord sezone).
Secam se onog finala protiv tebe; cini mi se da je dan-dva pred finale, topik bio najaktivniji od kada postoji.:biggrin:

Link to comment

14 poena prednosti, teacher ima jos kickera... drugim recima, Pittsburg ce sutnuti 5 FG u MNF...

jer tako ide ceo mec.

Olsen je bio late out, pa sam startovao njega, a ne Thomasa, koji je zavrsio sa 8 poena. Baldwinu poniste TD, vrate Seattle na 1yds. oni posle postignu TD, ali meni 6 poena manje. kod teachera, jebeni Jones nije ni igrao u regularnom delu. prvo nosenje u produzetku. bum, 20yds TD... Newton celu tekmu go kurac. na 4min pre kraja imao 7 poena, i Carolina gubila 17 poena. znaci gotova tekma. taman da Newtono nabije jos 11 poena.

i tako... i onda se ja jos cudim kako me teacher dobije. eto kako. ode u Negotin pre svakog meca da se posavetuje sa baba Vangom

Link to comment

Pazi ga sto kuka.:biggrin:
Moj duo iz Atlante, cele sezone skoro nista ne donosi (5 poena ukupno sinoc), dobro je da sam i bio u borbi za playoff. Kada mi najvise poena u kolu donese kicker, onda je sve jasno.

Link to comment
34 minutes ago, teacher said:

kako kenjaš, isuse. skoro svi su ti dvocifreni, jedino si se zajebao sa olsenom

teacheru, to se zove dobar i izbalansiran tim! a ne ko tvoj "daj boze da me usere" tim

 

vidis ovog nesretnog Miljenka, all eggs in single basket, i kada Atlanta ne igra protiv Tampe, ne moze da predje 50 poena!

 

ako vas dvojica udjete u playoff, NFL fantasy ce se samoukinuti. i gde je ona makedonska pickica da mi pruzi podrsku kada je najvaznije?! 

Link to comment

0:01 4th - LAR 1st & 10, at LAR 24

Jared Goff passed to Pharoh Cooper to the right for 1 yard gain. lateral to Tavon Austin. Tavon Austin fumbled. Brandon Graham recovered fumble and returned for 16 yard touchdown
 
pa ovo bre treba zakonom zabraniti... 8 jebenih poena. za koje kurcevo zdravlje?! usput mu je i McCoy imao 9 u produzetku... ma mrs
 
i sada trebaju Collison, Julius Thomas i Stills da skinu 19 poena. ne bi me cudilo da Collisona optuze za terorizan, Stillsa suspenduje liga jer je popreko pogledao igraca NE kada su istrcavali na teren, a Thomas bude out jer nije uspeo naci stadion. uz moju srecu, nista me nece iznenaditi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...