Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

3 hours ago, Hamlet Strašni said:

Firma, to sam ja.

Hamlet, leta Gospodnjeg 2024.

Edited by Milošica
Link to comment

Biti il ne biti, pitanje je sada. To je život nas samostalnih preduzetnika.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ima najvise madjara i rumuna, nasih nesto manje. Pricao sa jednim novosadjaninom koje jos plaze da posetimo posto mi je ispricao da oni svaki dan obilaze po dve. Rekao mi da odem na sajt nikana i da tamo ima sve lepo opisano. Jos mi i pokazao kako izgleda sajt. Hvala, rekoh

Link to comment

Sarti je super, sve plaže su odlične.

Kad se uželite jako sitnog peska i zelene boje mora - idite na Kalamitsi.

Link to comment

Jao sta mi se desilo. Dosla na plazu jedna Ruskinja u toplesu i od svih ljudi zamoli mene da je namazem kremom da ne izgori. I to ne samo ledja nego i napred. A ima velike grudi. Jaooo sto mi bilo neprijatno, svi gledaju u mene. Bukvalno mi preseo odmor, sledece godine ostajemo u Beogradu

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
On 17. 7. 2024. at 13:47, shimpu said:

U subotu smo stigli u sarti, bila gyzva na ulasku ubgrcku. Posle se isto nesto oduzilo pigotovo kad smo prosli solun. Plaza u sartiju korektna, ali idemo svaki dan na orange beach

 

 

IMG-3fa6fd2b446c925da760162363561138-V.jpg

 

Baš uživaš™, boli te kurac™ 

Link to comment

Vratili smo se bezbolno, ali u suprtotnom smeru je katastrofa. I na Evzoniju i na Djevdjeliji. Sledece godine idemo na neki drugi granicni prelaz

Link to comment

E jebiga, mi treba ovih dana da se provozamo do Sartija i mislio sam da cemo se sresti ali si bio sirotinjskih 7 dana, verovatno. Bedak jbg, sledeci put uplati 10-12 nocenja ko covek.

 

I da kazem da je ona cuvena plaza Lagomandra kod Nikitija jedan go kurac, osim sto iza ima sumetina i hlad. Em tako bezveze plaza em talasi bolesno veliki juce, dobro nisam poginuo u vodu™.

Link to comment

 

neko zatišje na poslu i pustim ovu lepotu od muzike i kao ajde, kad već imam vremena, da vidim šta se piše o grčkoj na putovanja.info i prva tema koja mi izleti bude limnos i drug eleniko kao domaćin.

 

sad sam na tasosu pošto idemo na ostrvo 29.08.

  • Wub 1
Link to comment
On 22. 7. 2024. at 6:46, Zli Gli said:

E jebiga, mi treba ovih dana da se provozamo do Sartija i mislio sam da cemo se sresti ali si bio sirotinjskih 7 dana, verovatno. Bedak jbg, sledeci put uplati 10-12 nocenja ko covek.

Jeste, ali zato svaki dan se jeo giros, pica, suvlaki, a ti si od kuce poneo gotova jela iz Amana - pasulj i gulas. Dnevno sam trosio oko 30 eura. I dva paketa vode da ne zaboravim da sam kupio. Da, da

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...