Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

58 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

za malu decu treba hladnija voda, ne bi li izasli nekad iz nje.

 

Što da izlaze ako nije hladna?

Link to comment

Nisam citao temu od pocetka pa moram da pitam. Drug me pitao da idem s nekim drustvom u Grcku i rekao sam moze ali da ja ne organizujem nego samo platim sta treba i idem, i nasao je apartman u Neos Marmarasu od 19-29. jula. Oni su malo mladji i osim zujanja po raznim plazamq jos uvek zele uvece i da izadju i bleje do kasno a ja samo idem da odmorim poremeceni mozak i pokazujem zmijsko telo na plazama.

 

Koliki je zajeb to mesto na skali od 1 do 10? Sta obici okolo, osim neke cuvene plaze Lagomandra?

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Nisam citao temu od pocetka pa moram da pitam. Drug me pitao da idem s nekim drustvom u Grcku i rekao sam moze ali da ja ne organizujem nego samo platim sta treba i idem, i nasao je apartman u Neos Marmarasu od 19-29. jula. Oni su malo mladji i osim zujanja po raznim plazamq jos uvek zele uvece i da izadju i bleje do kasno a ja samo idem da odmorim poremeceni mozak i pokazujem zmijsko telo na plazama.

 

Koliki je zajeb to mesto na skali od 1 do 10? Sta obici okolo, osim neke cuvene plaze Lagomandra?

Sarti mi je top za laganu šetnju i večericu, imaju dosta dobro šetalište, mada to imaš i u NM. Orange beach mi je top i pored nje još skrovitija plaža Mega Portokali, zatim Robinsons beach i velika preporuka da rentate brodić u Vurvuruu i obiđete Blue Lagoon na ostrvu Diasporos, generalno sve plaže tu su nerealno lijepe. Svakako bih obišao i Kalogriju koja je blizu NM. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Nisam citao temu od pocetka pa moram da pitam. Drug me pitao da idem s nekim drustvom u Grcku i rekao sam moze ali da ja ne organizujem nego samo platim sta treba i idem, i nasao je apartman u Neos Marmarasu od 19-29. jula. Oni su malo mladji i osim zujanja po raznim plazamq jos uvek zele uvece i da izadju i bleje do kasno a ja samo idem da odmorim poremeceni mozak i pokazujem zmijsko telo na plazama.

 

Koliki je zajeb to mesto na skali od 1 do 10? Sta obici okolo, osim neke cuvene plaze Lagomandra?

jbt, ponesi roze cega, simpr sutra krece.

  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, holden kolfild said:

jbt, ponesi roze cega, simpr sutra krece.

Kad ces ti na Kanare, lepotice?¿

Link to comment
2 minutes ago, holden kolfild said:

septembar?

to mi stoji uteftereno.

 

nemam roze gace =(

Svasta, sta ce ti gace :D

  • Wub 2
Link to comment
5 hours ago, holden kolfild said:

jbt, ponesi roze cega, simpr sutra krece.

 

Penzionisao sam ih davno, kao ono kad sportski klubovi okace dres nekog velikana na vrh dvorane tako sam ja odao pocast tim roze gacama i nastavio dalje bez njih

  • Tužno 2
Link to comment
On 7. 7. 2024. at 17:04, Valkyrie said:

@Tsai gde si na Pelionu?

Imaš neku preporuku? Piši što pre dok ne uplatim depozit ovamo gde sam napravila rezervaciju.

mi odosmo sutra bas u volos. deluje kao da ima mngo prostora za setnju, a nasli smo smestaj odmah pored plazice anavros (nije da se mnogo uzdamo da cemo se kupati na maloj gradskoj plazi, ali je fino biti pored mora). mada znam da vecina ne preferira bas gradove.

jeste li na istoku ili zapadu?

Link to comment
18 hours ago, Aleksija said:

mi odosmo sutra bas u volos. deluje kao da ima mngo prostora za setnju, a nasli smo smestaj odmah pored plazice anavros (nije da se mnogo uzdamo da cemo se kupati na maloj gradskoj plazi, ali je fino biti pored mora). mada znam da vecina ne preferira bas gradove.

jeste li na istoku ili zapadu?

Nismo tamo, uplatila sam depozit gde sam već imala rezervaciju pa nisam htela da mi otkažu dok ja istražim opcije za Volos.

Mislila sam možda sledeće godine ali sam se toliko udrogirala slikama sa Krita koje izbaciju (ne)prijatelji da ću da vrebam karte za avion već od septembra.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
25 minutes ago, Strucnjak said:

Krecem ujutro za Neos Marmares, ako vidim Zlog na plazi castim giros i Alfu

 

Šta ste zapeli sa tom Alfom pored živog Mitosa? :huh:

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...