Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

Tako što kad bih recimo draftovao još jedng od 10 daj bobe da bih bio u stanju da sklopim bilo kakav tim, pa i da su mi u odbrani sve četvorke. Nije meni sad peti mid miraljas zato što ga volim više of sterlinga :dry:

haha sažalite se na sirotog bogatuna, peti vezni mu ne košta ni 8 miliona :(

 

daj ne zajebavaj, ne može biti problem da se sočini tim ispod 100 miliona.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

haha sažalite se na sirotog bogatuna, peti vezni mu ne košta ni 8 miliona :(

 

daj ne zajebavaj, ne može biti problem da se sočini tim ispod 100 miliona.

Sračunuaću baš kad budem na kompu, ali mislim da mi je ostalo jedva nešto preko 30 slobodnih poena posle 8 draftovanih igrača

 

Cvrle to je draž™ drafta :fantom:

Link to comment

video bih te kako se drazis da ti martial, vardy, sturridge u novembru polome noge. na dva dela

to ti je otpis sezone, nije vise draz!

Edited by cvrlle
Link to comment

Sračunuaću baš kad budem na kompu, ali mislim da mi je ostalo jedva nešto preko 30 slobodnih poena posle 8 draftovanih igrača

 

Cvrle to je draž™ drafta :fantom:

šta, 70 miliona za 8 igrača? nema šanse, sve i da nisi uzimao odbrambene igrače. stavi veznog od 4.5 i problem rešen. nema na čemu :fantom:
Link to comment

Stuki je permanentno slomljen. :(

Pa šta predlažeš u takvoj situaciji, a da bude pošteno po sve?

 

pa da mogu da se menjaju za nicije igrace. znaci ti samo pozajmljujes nicije igrace ako ti to odgovara, tvoji ostaju tvoji i zakljucani. niko drugi ih ne sme koristiti

Link to comment

šta, 70 miliona za 8 igrača? nema šanse, sve i da nisi uzimao odbrambene igrače. stavi veznog od 4.5 i problem rešen. nema na čemu :fantom:

Dobro preterao sam malo, 63 ako sam dobro sračunao iz glave.

 

Svakako ne znam šta ću raditi kad draftujem ikardija™, ali videćemo već ako do toga dođe

Link to comment

pa da mogu da se menjaju za nicije igrace. znaci ti samo pozajmljujes nicije igrace ako ti to odgovara, tvoji ostaju tvoji i zakljucani. niko drugi ih ne sme koristiti

Onda bi morali da definišemo to dosta precizno. Kolika dužina povrede, prema kom izvoru se vodimo, kad moraš da vratiš igrača u tim...

Ja lično nisam za to, jer ne znam da li se ikad desilo da neko ima više od 2 dugoročne povrede u timu, ali kako hoćete

Edited by Ruxin
Link to comment

Onda bi morali da definišemo to dosta precizno. Kolika dužina povrede, prema kom izvoru se vodimo, kad moraš da vratiš igrača u tim...

Ja lično nisam za to, jer ne znam da li se ikad desilo da neko ima više od 2 dugoročne povrede u timu, ali kako hoćete

+1
Link to comment

@ Rodni

 

62 :fantom:

pa jbg oćeš i Terija i Morgana i dva golmana po 5 i Miraljaša™ i sve. missim kad potrošiš skoro 40 na 4 pika malo bi ti mnogo bilo duzmeš još nekoga ko košta 10 :lolol:

uzmi nekog Feghulija nekog Punćeona nešto skromno, nešto što ne bi uzeo svaki kežual igrač :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

Da, ako mu sledi duza pauza. Sjebo ti se neko?

Ayew, 4 meseca minimum.

 

Prethodnih godina je bilo septembar ako je neko skrljan dugorocno moze da leti, a februar ne za slobodne zamene pikova...

Link to comment

Moj je stav da je debilno da imamo cut-off date za dugoročne povrede, a kome padne povreda dan posle dodrafta mož da ga duva, ali ne bih da ispadnem seronja koji sabotira duccu. Tako da rešite to demokracki, ja sam svoje mišljenje izneo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...