Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Zar ne beše da svako može da izbaci jednog i odradi taj poslednji dodatni krug, po želji? To mi je poštenije, ne bih vezivao za povrede. Ili svi ili niko.

 

E, a šta ako nego ode preko budžeta u dodraftu? Ne znam za vas, ali kod mene je to sasvim realna opcija

Link to comment

Taj po zelji draft je u januaru. U septembru svi biramo po jos dva igraca.

Pa nakon toga menjaju igraca oni kojima je neko dugorocno povredjen i oni kojima neko napusti PL.

 

Kako mislis da odes preko budzeta? Tad koristis divljakusu pa se uglavi u budzet

Link to comment

Zar to izbacivanje i dodatni krug nije bilo u januaru?

Nem pojma, sve mi se pomešalo.

 

Znam da sam se bunio oko prslinovog vilsona prošle godine, i pošto sam naravno bio u pravu ( :mad: )rekli smo do tako nećemo ove godine. Mislim bezveze je da tu opciju imaju samo dovoljno "srećni" da im se to desi u prva 3 kola.

Link to comment

Kako mislis da odes preko budzeta? Tad koristis divljakusu pa se uglavi u budzet

Tako što kad bih recimo draftovao još jedng od 10 daj bobe da bih bio u stanju da sklopim bilo kakav tim, pa i da su mi u odbrani sve četvorke. Nije meni sad peti mid miraljas zato što ga volim više of sterlinga :dry:

Link to comment

Neces biti u tom problemu, dok ti dodjes na red za draft vec ce otici ovi skuplji koji su ostali.

 

Ili daj meni Martiala za Fabregasa pa ces imati veci prostor za manevar :fantom:

Link to comment

sta se desava ako mi se sjebu za vikend jedno 4-5 komada? na duze

Kad prodju dva kruga drafta onda ti draftujes Downinga, Amata, Jakupovica i Charlie Adama. I vise nisi u problemu :fantom:
Link to comment

o tome i pricam.

npr posle dodrafta se povrede trojica a neka dva budu suspendovana a ja draftovao 10 koja mora da budu u timu.

pusis ga za celu sezonu. moramo to malo liberalnije braco...  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...