Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

Proverite dobro sigurno ima neka greška :D

 

 

GK: DDG, Courtois, Lloris, Schmeichel, Cech,

 

DEF: Alderweireld, Bellerin, Azpi, Valencia, Shaw, Stones, Baily, Koscielny, Van Dijk, Cahill, Coleman, Monreal, Baines, Kolarov, Rose, Fonte, Otamendi, Ivanović, Clyne, Bertrand, Vertongen, Walker, Smalling

 

MID: Azar, Payet, Sanchez, Ozil, Mahrez, KDB, Alli, Mane, Oscar, Eriksen, Martial, Mikhitaryan, Firmino, Ayew, Coutihno, Tadić, Nolito, Siolva, Sigurdsson, Wilian, Redmond, Lamela, Arnautović, Pogba, Ramsey, Deuloffeu, Barkley, Wijnaldum, Fabregas, Rodriguez, Townsend, Shaquiri, Feghouli, Bolasie, Fisher, Ibe, Noble, Walcott, Cuardado, Grujić, Khazri, Iwobi

 

FW: Aguero, Ibra, Kane, Vardy, Costa, Lukaku, Giroud, Rooney, Deeney, Rashford, Sturridge, Defoa, Ighalo, Carroll, Janssen, Musa, Bentake, Batshuayi, Negredo, Wilson, Wicham, Long, Iheanach, Rhodes

 

 

Baston i Sane nemam pojma na kojoj poziciji igraju :blush:

Edited by zoki
Link to comment

Nema još posla, sve sam stigao :) evo i ovako:

 

 

1. ducca – Aguero, Ayew, Arnautovic, Pogba, Shaw , Monreal, Fonte, Cech

 

2. cvrlle – Ibra, Firmino, DDG, Ramsey, Stones, Wicham, Rose, Noble

 

3. Coltrane – Hazard, Rashford, Lamela, Courtois, Baily, Negredo, Kolarov, Cuardado

 

4. Gylfi – Kane, Mikhitaryan, Redmond, Deulofeu, Bentake, Baston, Baines, Walker

 

5. Beowl – Payet, Deeney, Iwobi, Defoe, Smalling, Fegouli, Schmeichel, Sane

 

6. malkin – Sanchez, Rooney, Willian, Ighalo, Koscielny, Van Dijk, Bolasie, Khazri

 

7. Ruxin – Vardy, Martial, Sturridge, Wijnaldum, Townsend, Shaquiri, Otamendi, Verthonghen

 

8. Bogotac – Ozil, Eriksen, Coutinho, Barkley, Rodriguez, Batshuayi, Long, Rhodes

 

9. pantelia – Costa, Oscar, Tadić, Musa, Valencia, Cahill, Fisher, Grujić

 

10. zoki - Lukaku, Mane, Nolito, Jansssen, Azpi, Coleman, Ibe, Bertrand

 

11. Kanzas – Mahrez, Giroud, Silva, Alderweireld, Fabregas, Wilson, Ivanović, Walcott

 

12. San Epifanio – KDB, Alli, Sigurdsson, Carroll, Bellerin, Llioris, Iheanacho, Clyne

Link to comment

Bravo Zoki!

 

Tacno 24 napadaca- Ducca jednog, Bogotac tri, ostali po dva.

 

Ocena timova:

Ducca- naziru se problemi u napadu, iako vazi da odbrana osvaja trofeje.

Cvrlle- Gornja polovina deluje sigurno, mozda i nesto vise ako Ibra pokida.

Coltrane- ubice ga ljubav prema Unitedu, Rashford dosta visoko biran. Dosta igraca kojibsu na ivici startne postave. Birace medju poslednjima sledece godine.

Gylfi- mislim da je mogao bolje u trecoj i cetvrtoj rundi, Bastona ne znam, ostalo fenomenalno. Iskoristicu neki chip protiv njega jer mi je ukrao Bentekea.

Beowl- Iwobi wtf? Moze jako i do samog kraja.

Malkin- cvece u maju. Ladno mu je ostao Sanchez kao sesti pik.

Ruxin- prva trojica ako budu imali lose sezone dace 50 golova. Top 3, borba sa Malkinom za titulu.

Bogotac-Draftovani svi veznjaci i napadaci, problem ako se pojavi neki novi Mahrez ili Vardy. Igraci mi se svidjaju, Eriksen i Coutinho su meni donosili bodove lrosle godine. Rodriguez moze da bude kradja drafta, uz Bentekea.

Pantelia- ima muda. Costa kao glavni oslonac je hrabrost. Dosta zavisi od Celsija. Donja polovina.

Zoki- vrlo dobro. Blizi vrhu nego dnu.

Kanzas- uzdam se da ce Mahrez ponoviti proslu, a Fabregas i Bane pretproslu. Klasa je vecna. Jebace vas Wilson.

San Epifanio- Naziru se problemi u napadu, ostalo veoma veoma dobro. Ako dodje neka transfer bomba do kraja avgusta moze znacajno da ojaca tim.

Link to comment

biće dobro, deluju izjednačeno timovi.

a sad samo da niko ne uzme tuđi pik, ne proda svoj... :fantom:

 

nema notesa, Ruxine, jebo ih notes u novi dizajn sajta.

Link to comment

e da, jest da nema Moće prevaranta ali da ipak imamo neka pravila za tuđi pik

 

predlažem naravno gubitak tog meča za zelenim stolom™ i još dodatnih -3 boda (vodićemo evidenciju), a da na draftu sledeće godine dobije mesto manje

 

ako se dva puta zajebe, bira poslednji u SVAKOM  krugu sledećeg drafta :fantom:

Link to comment

Bogotac ladno zakljucao sredinu i napad :Hail:  Ovaj approach još nismo imali. Živ nisam dok ne vidim kako se to završi.

 

Ja samo jednog napadača iz želje da ostavim po 2 free mesta na svakoj poziciji. Kapiram da će biti par iznenadjenja tokom sezone pa im treba ostaviti prostora.

 

Takodje, predlažem da u septembru sprovedemo samo jedan krug drafta umesto 2 kao do sada. Naravno i ova druga opcija mi je ok.

Link to comment

Mislim da treba 2 zbog balansa, tako ostaje da je svako proaecno birao sa 48,5. mest. A i tako je napisano pre pocetka.

 

A ima dovoljno dobrih slobodnih igraca, meni je preko 20 ostalo na spisku nerasporedjeno.

 

Do jaja mi ovo izgleda do sad, ujednaceni su timovi a uopste ne zaostaju za regularnim timovima. I svidja mi se sto ce nam se malo igraca preklapati, tad dolazi do izrazaja vestina draftovanja.

 

Ako nekog ne mrzi nek rastavi draftovane i po PL timovima, i onda sva razvrstavanja bacimo u jedan post i bukmarkujemo ga. Ili da modovi edituju prvi post na temi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...