Jump to content

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

9 minutes ago, dragance said:

Gde to drugde ubijaju po 20 manjina dnevno i bacaju ih u reku?

 

nemam pojma mozda negde u sudanu, nemoj da si toliko bukvalna dijabola 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, ultra plasticni said:

 

odgovorio sam flejmom liku koji ne zivi u srbiji 30 godina, ali zna bolje od nas koji zivimo ovde. to prosto nije moguce.

rasizam uvek zavrsi na groblju, ti mozda mislis na diskriminaciju, pa si se zbunio malo

Sta je slucaj one klinke, sto je vodila Seka Aleksic na maturu, kad su joj vrsnjaci poklanjali zice i metalne otpatke, diskriminacija ili rasizam?¿

Edited by Lancia
Link to comment
Just now, Lancia said:

Sta je slucaj one klinke, sto je vodila Seka Aleksic na maturu, kad su joj vrsnjaci poklanjali zice i metalne otpatke, diskriminacija ili rasizam?¿

 

nisam u toku, ne pratim seku aleksic. sad cu da vidim

Link to comment

Prekinite sa tim vise, da je mesto boravka reper, ko sme da pise na neku temu. Onda svi lepo napolje sa ove teme, osim Borrisa. 

  • +1 7
Link to comment
Just now, ultra plasticni said:

 

nisam u toku, ne pratim seku aleksic. sad cu da vidim

Adam prati, iako ne zivi tamo 30 godina.

  • +1 1
Link to comment

U samo par koraka od Francuske, gde policija vrsi represiju i deo manjine se huliganise, do pljuvacine, parson - drugarske kritike i samokritike, po Srbima i Srbiji. 

 

Imam blagi utisak da nema Srba i Srbije ova nasa (usrana) planate bi bila skoro pa idealno mesto za zivot. Alj uvek postoji nesto malo sto (devojacku) srecu kvari. :(

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Pred njima ili iza ledja? Svestan sam ja da mnogi zapadnjaci mrze ITjevce sa istoka jer im uzimaju posao ali do sada nisam sreo nekog lo bi to otvoreno rekao. Jer kad bi rekao ne bi se dobro proveo.

 

Pa nisu se lose proveli, a komentari se ispaljuju javno pred celom grupom. Nije bilo da oni nekom uzimaju posao, tamo svako domicilan ko ume da se potpise ima posao, nego kao srbohrvati su malo piglu...

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Prekinite sa tim vise, da je mesto boravka reper, ko sme da pise na neku temu. Onda svi lepo napolje sa ove teme, osim Borrisa. 

 

Na strani cinjenica da je mnoge stvari lakse uociti kad gledas sa strane nego kad si utopljen u sopstvenu svakodnevnicu.

  • +1 2
Link to comment

Inache da, odlichna je poenta kako nema klasichnog rasizma prema jachima, nego prema slabijima. To su te grupe, ljudska priroda i generalno kakav je istorijski trenutak - sta se propagira, sa vrha, kako se treba vladati/ obichaji u grupi.

Link to comment
1 minute ago, Poludziber said:

 

Na strani cinjenica da je mnoge stvari lakse uociti kad gledas sa strane nego kad si utopljen u sopstvenu svakodnevnicu.

Pa sve i da nije, mene bi zanimalo da cujem sta neko misli o zemlji u kojoj ne zivi iz raznoraznih razloga. Evo npr. Bojan i Budja su sto puta vise u spanskim politickim vodama od mene, jaka stvar.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Pa sve i da nije, mene bi zanimalo da cujem sta neko misli o zemlji u kojoj ne zivi iz raznoraznih razloga. Evo npr. Bojan i Budja su sto puta vise u spanskim politickim vodama od mene, jaka stvar.

 

Hmm...ja obicno kad cujem zakljucke i analize o italijanskoj politickoj sceni i drustvu generalno od onih koji ne zive ovde....u najmanju ruku popizdim :lolol: (cime sam se direktno posrao na moj post koji si citirao)

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Lancia said:

Prekinite sa tim vise, da je mesto boravka reper, ko sme da pise na neku temu. Onda svi lepo napolje sa ove teme, osim Borrisa. 

 

neka pise tako bez realnog uvida, ko mu brani. 

a inace to sa sekom a. jeste rasizam ukoliko podjemo od toga da osnovnoskolci uopste znaju sta ta rec znaci

Edited by ultra plasticni
Link to comment
1 minute ago, Poludziber said:

 

Hmm...ja obicno kad cujem zakljucke i analize o italijanskoj politickoj sceni i drustvu generalno od onih koji ne zive ovde....u najmanju ruku popizdim :lolol: (cime sam se direktno posrao na moj post koji si citirao)

E ali u drugacijim smo pozicijama, ja sam na 2 sata avionom od Spanije, Kanari su moja prcija, ti si ipak na kopnu. Opasan si zabar:) 

Link to comment
3 minutes ago, ultra plasticni said:

 

neka pise tako bez realnog uvida, ko mu brani. 

a inace to sa sekom a. jeste rasizam ukoliko podjemo od toga da osnovnoskolci uopste znaju sta ta rec znaci

Nemoj, molim te, bzvz si reagovao. (btw, rasizam ko kuca je u pitanju) 

  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, ultra plasticni said:

 

nisam u toku, ne pratim seku aleksic. sad cu da vidim

 

Kod mene u skoli je tako nesto bilo nezamislivo. mislim da se taj rasizam kod nas pojachao od 90tih, u skladu sa opstim pogorsanjem ne znam kako bih rekla, ljudskog nivoa? Pod uticajem SNSovog ludila i javnog propagiranja nemorala, kurvanja, drogiranja, nestruchnosti, kupovine diploma itd itd ...

Ne kazem da smo mi savrsheni bili,

Link to comment
×
×
  • Create New...