Jump to content
IGNORED

Olimpijske kvalifikacije


theanswer

  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mučno je koliko mi loše igramo, a vodimo 10-ak razilike..

 

Na utakmicu došli Jokić i Bogdan, ostali kao da nisu tu...

 

Ne igramo tako loše

 

Još kad bi zadnji napad uspeli da organizujemo gde bi nam bio kraj. Ide ovo do početka četvrte na 20.

Link to comment
  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    67

  • Kanzas siti zez

    44

  • Frank Pembleton

    32

  • Timmy

    30

Biće ovo seksi ekipa kada se Bjelica vrati a Teo prevaziđe problem bola u predelu prepona. 

 

Dopada mi se kako Đorđević koristi Nedovića i Simonovića. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Neverovatno je koliko je Jokic napredovao ove sezone, ovo sto on igra je poezija.

 

S druge strane, jos je neverovatnije da neko toliko dugo igra kosarku koliko je igra Nedovic i da ne ume da prepozna sta se desava na parketu. Mislim da sam jedno dve sekunde pre nego sto je Vels krenuo na Jovica u zadnjem napadu Ceha dreknuo "ne pomagaj" a ovaj je prirodno pomagao sa Satoranskog, iako je Vels veselo hrlio ka izgubljenoj lopti, i popili smo trojku iz otvorenog suta.

 

Ali Bircevic koji brani Veselom sut sa sedam metara, pravi faul na prodoru i dobija trecu licnu. :lolol: Veseli sa sedam metara ne bi mogao silos da pogodi.

Link to comment

e a onaj plavsic na pocetku kaze da je duel veseli-jokic jedini duel u kojem cesi imaju prednost, bar da je picka grobarska nego bolid

 

dobra utakmica skroz

Link to comment

Verovatno je na poluvremenu dobio instrukciju "ne jedi mnogo govna nego igraj bar pola cetvrtine".

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...