Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Gde se denuo Ruxin?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Mrzi me više da se ponavaljam za runija, svi znaju do sad koliko sam u pravu :fantom:

 

edit - a ima pravo i arle, radi mi tv u pozadini reda radi, ko je lud da gleda ozbiljno fudbal četrvrtkom

Edited by Ruxin
Link to comment

Najvise volim kod Iturbea kad recimo primi loptu bez pritiska, pa pohita s njom... negde... nebitno kuda, vazno je da se on uzurbano krece, pa makar i pravo u dva protivnicka igraca. Verovatno misli da tako pokazuje da posteno zaradjuje za platu. Covek osnovne stvari o fudbalu ne zna, ne zna gde su mu saigraci, ne zna ni zasto trci ovamo ili onamo. Da nesto osmisli ili stane na trenutak, pogleda i razmisli, to je za njega SF.

 

A De Rosi nije najbolji mediano samo u Romi nego na celom poluostrvu.

 

Iturbe ne zna nista o fudbalu, ali nista. Dovoljne su, recimo, dve sekvence da vidis o kakvom se pajseru radi. Oslobodi se svog coveka iz jednog koraka i posalje pas na 5 metara sa greskom od 5 metara. Ili u prostom odigravanju 1-2 uz auta beku vrati loptu na grudi. Totalni antitalenat, u nasoj superligi ima barem dva tuceta talentovanijih krila. Jebes fizikalije kada mozga nema nigde, ne znam kako je ovaj covek uopste profesionalac. Cudi me da nije napravio karijeru u EPL.

Link to comment

Meni je on protitip onoga sto igra po klubovima donjeg doma EPL-a. Najozbiljnije. A i u sali.

 

edit: proklet bio izdajica svoje domovine koji je odlucio da je dobra ideja uvaljati Politana Sassuolu za dzak semenskog kukuruza i dovesti ovo :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...