Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

^

Dobro, ja sam kriv jer sam prefrustriran da objasnim ono sto mislim. Slazem se da se nije moglo ovde bez brzine i bez tranzicije i da je postavka sa kojom se uslo u mec bila osudjena na propast jer nije ni postojao gameplan za davanje gola sem "daj da se odbranimo pa cemo ga uterati nekako". Spalletti nije stvorio nijedan mismatch koji bi isao u nasu korist u prvom poluvremenu i zato smo izgubili utakmicu.

Ono sto ja hocu da kazem je da mu ja i ne zameram jer nije ni imao cime da ga stvori. Nema Florenzija (jedan od najenergicnijih igraca u rosteru) i nema dovoljno spremnog Salaha. Salah nije ni predvidjen za ovu utakmicu i njegovim igranjem se reskiralo. Shaarawy levo i desno nije isti igrac i maltene bi bio neupotrbljiv jer je najopasniji kad zasece unutra. Ovako bi dobili samo kvaliteniji build-up po toj strani i nesto manji workrate nego sa Gersonom. Odabrao je sta je odabrao i toeto, jbg, ispade da je pogresio. Ono sto mene cudi je odakle mu ideja da ce klinac od 18 godina biti kadar da uradi nesto. Nemam pojma stvarno, nikako ne deluje kao smislena ideja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...