Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Drago mi je da vam se svidja Suso. Ne gledam Milan, ali sam video par snimaka njegovih golova i vecina su bili odlicni.

Bas bas bas mi je drago sto je uspeo. Posle par tekmi za lfc merkao sam da kupim njegov dres. :)  Gledao sam ga jos u mladjim kategorijama Lfc-a, a poneku i u Spaniji. On i Sterling su bas odskakali tu, ali se meni Suso uvek vise dopadao zbog sjajnog osecaja za igru. Tada je igrao Xavi poziciju, pa je u prvom timu prekomandovan ofanzivnije. Ne biste verovali koliko smo kukali na lfc forumu sto mu treneri nisu davali dovoljno prilike. Onda je konacno dobio neku sansu, imao par finih poteza, i onda se dogodio jedan mec gde ga je Rodgers izbacio u prvom poluvremenu i vise mu nije davao sansu. Brzo je dosla i povreda, i pozajmica u Spaniju, i ne secam se da li je posle toga vise i dobijao neku priliku.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Ja sam mislio da je otpad od igraca, s obzirom na to koliko je igrao kod vas. Prijatno iznenadjenje za nas nepoznavaoce zaista.

 

^

Sve zavisi koliko si visoko postavio lestvicu. Predaleko je ovo od Milana koji je igrao zavrsnice CL, ali je svakako mnogo bolje od rasula iz prethodnih sezona. Bice potrebno jos pola tuceta igraca dogodine da bi ekipa mogla da podnese i evropske utakmice, ali sada barem ima oko cega da se gradi. I ne moraju svi igraci da budu cigre i mirni na lopti i vrhunski tehnicari. Dovoljno je samo da je moguce uklopiti ih djuture u smislen sistem. Ovo ide ka tome, zato i kazem da vi koji navijate za Milan trebate da budete optimisti.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Sta ima tu da se svidja ili ne svidja, ocigledno je koliko covek oseca fudbal, fenomenalan je tehnicar i ima sjajan pregled igre. Za Sterlinga je licno Maradona. A treneri su cesto, vrlo cesto idioti.

Link to comment

Romanjoli ima tek 21, kao i Njang, sledece sezone ce biti jos bolji nego sada. A crnjo cak i kad slabo igra je izuzetno koristan jer je mnogo jak u duelu, samo jos uvek nije psihicki ojacao, i slab je finiser.

 

Ja se nadam CL i tome da ova ekipa ostane na okupu, uz poneko pravo pojacanje moze stvarno da igra dobar fudbal.

 

Abate je kurton, to stoji.

Link to comment

Ja sam mislio da je otpad od igraca, s obzirom na to koliko je igrao kod vas. Prijatno iznenadjenje za nas nepoznavaoce zaista.

 

^

Sve zavisi koliko si visoko postavio lestvicu. Predaleko je ovo od Milana koji je igrao zavrsnice CL, ali je svakako mnogo bolje od rasula iz prethodnih sezona. Bice potrebno jos pola tuceta igraca dogodine da bi ekipa mogla da podnese i evropske utakmice, ali sada barem ima oko cega da se gradi. I ne moraju svi igraci da budu cigre i mirni na lopti i vrhunski tehnicari. Dovoljno je samo da je moguce uklopiti ih djuture u smislen sistem. Ovo ide ka tome, zato i kazem da vi koji navijate za Milan trebate da budete optimisti.

 

Ma ovaj i onaj Milan uopste ne mogu da idu u isti pasus. :D Ovo je nivo neke Atalante iz '00-tih, Doni i Mauricio Ganc.

Link to comment

Romanjoli ima tek 21, kao i Njang, sledece sezone ce biti jos bolji nego sada. A crnjo cak i kad slabo igra je izuzetno koristan jer je mnogo jak u duelu, samo jos uvek nije psihicki ojacao, i slab je finiser.

 

Nema pregled igre, to se ne trenira. Vremenom kad postane sporiji izgubice svoj glavni adut. Kakva mi je bila milina da gledam matorog Bardzaljija kako ga je brutalno stavio u dzep. Covek se nije ni oznojio, e to je fudbaler. A od koga ce Romanjoli da ispece zanat? Od 1 Palete? :lolol:

 

Ja se nadam CL i tome da ova ekipa ostane na okupu, uz poneko pravo pojacanje moze stvarno da igra dobar fudbal.

 

 

U svakom slucaju ekipa treba da ostane na okupu. I ogranicene ekipe koje su dobro uigrane i gde se igraci dobro poznaju mogu da cine cuda.

Link to comment

Nije Szczesnyjeva krivica penal, morao je da izlazi i jednostavno je zakasnio malo. Fazio ispustio liniju kod penala, verovatno prva ozbiljnija greska kako je dosao letos. Desava se, igra sezonu ko zmaj.

 

Roma ocekivano manje fluidna bez Florenzija, Paredesa i Salaha, ali i mnogo zategnutija defanzivno. Rudiger igra ko jebeni Thuram :D

 

Montella uradio dobar posao sa Milanom. Bez obzira na poraz ova ekipa je red velicine ozbiljnija od bilo cega u poslednjih pola decenije i mislim da ce rutinski do kvalifikacija za CL.

 

Pogledaj jos jednom, Fazio je bio pored Milanovog igraca, ubedjen sam da bi mu i izblokirao sut, sto bi rekli bili su skoro rame o rame.

Link to comment

@ koltrejn

 

Ispustio je liniju jos kod pasa kroz sredinu ka Lapaduli. Da je stajao kako treba ovo bi bilo prekinuto ofsajdom.

Kazem, prva upadljiva greska od dolaska, nista strasno. Igra ko zmaj, al ovde je on zasro.

Link to comment

U cetvrtak u 20h konacno onaj prekinut zbog kise mec s pocetka prvenstva Djenova - Fiorentina. Stigli su do 30.minuta

Iz kog tacno imbecilnog razloga se ne igra utakmkca ispocetka, nego nastavlja? 0:0 sa po jednom zutom kartom, nije kao da neko ima ikakvu prednost. I ako timovi izvedu drugacije postave, sta onda, kako ce to da se vodi?!

Link to comment

Iz kog tacno imbecilnog razloga se ne igra utakmkca ispocetka, nego nastavlja? 0:0 sa po jednom zutom kartom, nije kao da neko ima ikakvu prednost. I ako timovi izvedu drugacije postave, sta onda, kako ce to da se vodi?!

Nemam pojma, valjda neki propisi  :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...