Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Puno je vremena do februara...mislim da je Real prosao neki zenit sa dve titule LS u tri sezone. Oni su imali ranije onu seriju ispadanja u osmini finala, secam se. Milik se vraca ne zna se kad, nece biti u onoj formi sigurno. Kaljehon i Mertens proradili, ceo tim se podigao u decembru, vazan je i prelazni rok, sta i kako odraditi na zimu. I taj revans u Napulju moze da bude okidac za podvig...

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Kiksnuli tri puta, dvaput u Milanu i u Djenovi. Do maja idu jos u Napulj, Rim, Firencu i Bergamo. Tesko bas i sve te 4 utakmice da izgube. Znaci jedino da prosipaju bodove na manjim gostovanjima ili kuci sa Romom, Milanom, Interom, Lacijom, Torinom...obe varijante su malo teze ostvarive. 

 

Rube je Atalantu dobio jebenih 13 puta zaredom, kakav Bergamo, nema nista od toga. Mada ce gubiti bodove povremeno na random gostovanjima, ne dobija se svaka utakmica kao ova juce. Apsolutno nista nisu uradili i apsolutno su bili podredjeniji tim, posebno u drugom poluvremenu.

Problem je sto niti jedna druga ekipa nije sposobna da rutinira mala gostovanja. Roma je najbliza po svemu trenutno Juventusu, pa opet kada pogledas rezultate van Olimpika vidis samo jednu totalnu sizofreniju. Ne moze se na taj nacin prici scudettu, jbg, dzaba pobeda nad Napolijem, Sassuolom i Laziom kada se gube 2 boda protiv jebenog Empolija i ispusta 2 razlike nad Cagliarijem. Napoli je prso sa povredom Milika i u nenadoknadivom je deficitu, ostali su prosto neozbiljni.

Link to comment

Scesni skide penal, jbt ovacije na Olimpiku kao da je uzet Skudeto, kao da minut ranije nije nepotrebno skrljao coveka pored koga je bio Fazio.

Ako nista bar ce se malo zagrejati atmosfera.

Link to comment

Prilicno mirna tekma, obzirom ceka smo se sve nagledali, valjda im ne lezi ponedeljak uvece :).

 

Mislim da je Radja Naingolan trenutno medju top 3 igraca na svojoj poziciji-po formi. Stvarno deluje kao pola tima.

Link to comment

Scesni skide penal, jbt ovacije na Olimpiku kao da je uzet Skudeto, kao da minut ranije nije nepotrebno skrljao coveka pored koga je bio Fazio.

Ako nista bar ce se malo zagrejati atmosfera.

 

Nije Szczesnyjeva krivica penal, morao je da izlazi i jednostavno je zakasnio malo. Fazio ispustio liniju kod penala, verovatno prva ozbiljnija greska kako je dosao letos. Desava se, igra sezonu ko zmaj.

 

Roma ocekivano manje fluidna bez Florenzija, Paredesa i Salaha, ali i mnogo zategnutija defanzivno. Rudiger igra ko jebeni Thuram :D

 

Montella uradio dobar posao sa Milanom. Bez obzira na poraz ova ekipa je red velicine ozbiljnija od bilo cega u poslednjih pola decenije i mislim da ce rutinski do kvalifikacija za CL.

Link to comment

Pa dobro, Milanu igra nekolicina jednostavno nedovoljno kvalitenih igraca, stoji to. Ali stoji i da prvi put ovaj tim ima neku glavu i rep i da nije gomila nabacanih transfera bez rezona. Da sam navijac Milana po prvi put bih u dosta dugo vremena bio optimista u pogledu buducnosti.

Donnarumma, De Sciglio, Abate, Romagnolli, Locatelli, Kucka, Suso, Bonaventura, Niang, Bacca su sasvim fina osnova za dalje.

Link to comment

Ma kakav Kucka. A i Niang je veoma ogranicen igrac, nema bas nikakav pregled igre. Limitirani su i bekovi, a Romanjoli... nista se meni on ne dopada. Sto je najgore, slab je i tehnicki. Inace, najvise mrzim igrace koji imaju samo jednu nogu pa moraju da se okrenu oko svoje ose kad hoce da promene pravac kao neke babe. To kad vidim, zgadi mi se. Toga se namnozilo u Seriji A kao pleve, a bekovi su 99 posto svi takvi.

 

Dopada mi se Suso, i mislim da je upravo on jedan od najzasluznijih sto je Milan na trecem mestu. Ne bi mogao Montela da opepeli da umesto njega ima nekog drugog prosecnog igraca. Tacno, Bonaventura je skroz dobar igrac, Lokateli ima potencijal, ali Suso ima urodjenu fudbalsku inteligenciju i zao mi je sto ostali ne mogu da ga isprate. On treba da ode iz Milana sto pre, steta za takvog fudbalera. Baka isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...