Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Steta sto se sutrasnji derbi igra bas u ovom trenutku, iz svega ce profitirati samo Juventus. Mora Juve cesce da kiksa i tu i tamo prospe koji bod da bi liga bila zanimljivija.

Link to comment

Nema sanse, odigraju sa intenzitetom 30-50 minuta po utakmici i slome skoro svakog. Nesto kao Nole u boljim danima, otaljavaju posao. Danas sam odgledao, imaju autoritet kad zele tj. kad zatreba, da su primili gol za 2:1 (Ljajica ili onaj sto je Mandzukic odbranio) vijao bi Juve (i 99% stigao) 2:2 jer su igrali fudbal 90 +5 minuta. Djubala, Pjanic, Mandzuka, Higuain mogu da rotiraju na slabijim utakmicama, tipujem na Stariju damu za CL, bas i da zbog nje malo bodova prospu u Seriji.

 

Takozvane Delije Grobare pokopaše.

Link to comment

A znam da nema sanse, mnogo je verovatnije da ce sezona biti gotova tamo negde krajem januara, ako ne i pre, nego da oni krenu da stucaju, ali bilo bi sve mnogo zanimljivije, nismo imali neizvesno prvenstvo od 2012, a trku u troje (ako se tako moze nazvati ovo sto trenutno gledamo) se ne secam kad smo gledali poslednji put.

Link to comment

Kiksnuli tri puta, dvaput u Milanu i u Djenovi. Do maja idu jos u Napulj, Rim, Firencu i Bergamo. Tesko bas i sve te 4 utakmice da izgube. Znaci jedino da prosipaju bodove na manjim gostovanjima ili kuci sa Romom, Milanom, Interom, Lacijom, Torinom...obe varijante su malo teze ostvarive. 

Link to comment

Nije me mrzelo da rovarim, proslu sezonu su poceli da igraju tek od kraja oktobra, od tada pa do kraja lige su imali 24 pobede i po 1 neresen i poraz, kad se na to doda i ovo tekuce, znaci da na poslednje 42 ligaske utakmice imaju 37 pobeda. To je nestvarna serija.

 

In other news, Napoli bas nema srece, izvuce Reala u 1/8f.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...