Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Neko je napisao koliko Iguain kosta/bi trebalo da kosta i ti si ubacio Marsijala (potpuno nepotrebno) u pricu.

 

Ama jesam ja ubacio Marsijala kao ilustraciju da ako on vredi 50 milki, Iguain treba da vredi mnogo vise. Ne znam sta tu nije jasno.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Skroz su dobri, dobili Napoli, Inter, ranije Torino, izvukli nerjeseno sa Fiorentinom [tj, tu su vise zasluzili pobjedu svakako nego Fiorentina]. 

 

Imaju nekoliko bas zanimljivih igraca [Kessie, Petagna, Grassi plus naravno El Papu Gomez]

А Пешић? Какав је он?

Link to comment

Marchetti opet imao par odlicnih odbrana u kljucnim momentima, a Immobile zabio svoje na drugoj strani.

 

Cudi me da onaj Andersonov gol u srijedu nije razbio internet, bas majstorija.

Link to comment

А Пешић? Какав је он?

Iskreno, pojma nemam. Igrao je 10ak minuta protiv Napolija, ali tad je vec Atalanta bila citava u svojih 16m...Mislim da mu je to ujedno i sve sto je igrao ove sezone.

 

 

Interodlican, ne bi ja tu nista diro™

Link to comment

De Boeru i zvanicno otkaz. 

 

Jedva cekam novo ime, mogli su nekog specijalistu za opstanak, Ballardinija ili tako nekog  :fantom:

 

Klub je realno u totalnom haosu vec godinama, dzaba sto imaju i gomilu para sad. 

Link to comment

Ne znam kom geniju je palo na pamet da u klub koji po tradiciji igra mahom defanzivno i/ili iza lopte i ciji pevac nikako nije selektiran za napadacki fudbal i posed dovede De Boera. Jednostavno glup potez, skroz ocekivan rasplet.

Guidolin, recimo, bi s ovim bio u top3 rutinski. Presolidan je ovo izbor igraca da bi se guzili oko 10-og mesta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...