Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Bože koji imbecil :isuse: bespotrebno i to je bilo pri 1:0

 

Bonera je, za sada se moze reci, bio gori, ali ovaj je tu tek godinu dana, imao je manje vremena da se pokazea

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Kakav promašaj Brozovića, promašaj sezone, promašaj decenije... za špice.

 

Metar od gol linije spušta glavom loptu neometan ni od koga i pogađa igrača Torina koji mu se kao duh pojavljuje iza leđa. Ma, ne može se prepričati, nestvarno.

Link to comment

Inter promasio boga oca u drugom poluvremenu, ali Icardi nekako iscupao pobjedu. Izuzetno vazna tri boda jer ce sacuvati De Boera na klupi. Covjek nije zasluzio da ga se ovoliko posipa govnima, uletio je u tim pred sam pocetak sezone, vec je donekle implementirao svoje ideje, Inter igra najofanzivnije jos od 2011. valjda, a i igra je generalno puno bolja nego sto rezultati govore, stvarno je falilo srece u mnogim mecevima. S obzirom da Inter nije u situaciji da De Boeru zamijeni nekim worldclass strucnjakom, ne vidim sta bi se postiglo dovodjenjem nekog Blanca ili random Serie A trenera. Opet kretati ispocetka bilo bi pogubno, sada je kontinuitet bitniji od icega.

Link to comment

Svaka cast Dzeku, debelo prevazilazi moja ocekivanja. 

 

A i Roma, oporavljaju se. Za vikend Napoli - Juve. 

 

Fiorentina po ocekivanjima, 10. mjesto na kraju premija

Link to comment

Izjednacio Babo™ Batistutin pocetak one prve sezone kod nas, 10 golova u 10 utakmica. Ne kazem nista  ^_^

Ako ne bude nekog veceg kadrovskog problema Roma sigurno ide ka sezoni sa 90+ postignutih golova, sto je, pa, necuveno za Seriu A. Za sta ce to biti dovoljno nemam pojma, gol moze da nam da svako i daje nam svako. Mada ako preguramo sada ovu seriju laksih utakmica bez nekih pizdarija overicemo top 2 finis. Za vise ce trebati i Rube da zasere nesto.

 

Nije mi jasno sta se desava sa Fiorentinom, na papiru delujete ok.

Link to comment

Inter promasio boga oca u drugom poluvremenu, ali Icardi nekako iscupao pobjedu. Izuzetno vazna tri boda jer ce sacuvati De Boera na klupi. Covjek nije zasluzio da ga se ovoliko posipa govnima, uletio je u tim pred sam pocetak sezone, vec je donekle implementirao svoje ideje, Inter igra najofanzivnije jos od 2011. valjda, a i igra je generalno puno bolja nego sto rezultati govore, stvarno je falilo srece u mnogim mecevima. S obzirom da Inter nije u situaciji da De Boeru zamijeni nekim worldclass strucnjakom, ne vidim sta bi se postiglo dovodjenjem nekog Blanca ili random Serie A trenera. Opet kretati ispocetka bilo bi pogubno, sada je kontinuitet bitniji od icega.

:blink:

Link to comment

Pa Inter danas, uprkos rezultatima, izgleda bolje nego Mancinijev. Ovdje makar ima naznake igre, kao i kod Milana uostalom. Vidi se ideja. Prije ili kasnije ce i rezultat doci. Sad, sto to vjerovatno nece biti opet dovoljno za CL, druga je stvar. Ali De Boer je dobio ekipu 10 dana prije pocetka sezone, prilicno nezgodan trenutak..

Link to comment

Inter promasio boga oca u drugom poluvremenu, ali Icardi nekako iscupao pobjedu. Izuzetno vazna tri boda jer ce sacuvati De Boera na klupi. Covjek nije zasluzio da ga se ovoliko posipa govnima, uletio je u tim pred sam pocetak sezone, vec je donekle implementirao svoje ideje, Inter igra najofanzivnije jos od 2011. valjda, a i igra je generalno puno bolja nego sto rezultati govore, stvarno je falilo srece u mnogim mecevima. S obzirom da Inter nije u situaciji da De Boeru zamijeni nekim worldclass strucnjakom, ne vidim sta bi se postiglo dovodjenjem nekog Blanca ili random Serie A trenera. Opet kretati ispocetka bilo bi pogubno, sada je kontinuitet bitniji od icega.

 

+1

 

Plus što mislim da je De Boer odličan trener.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...