Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Jbt, kako je Roma implodirala, potrosena ekipa :fantom:

Touche :D

 

Mada i dalje ostajem pri tome da je Roma jedan od najvecih kandidata za razocarenje sezone. Nisam gledao danas, ali sve sto sam od vas do sad gledao je bilo prilicno nestabilno. 

Link to comment

Milan rutinski prošao Kijevo, da nisu imali onaj kiks protiv Udinezea bili bi pri samom vrhu.

 

U svakom slučaju, sledeći vikend igraju za spas sezone Serije A.

Link to comment

:lolol:

 

Hmmm, pogle ti ovo, netreniranom oku bi se moglo uciniti da Montella zna sta radi, ali forum rece da je retard..

 

Jebi ga, Middle se zajebava ko i obicno. Oke je trener Montella, timovi mu redovno igraju premekano (i lepo za oko, priznajem) da bi bio smatran bas vrhunskim.

Link to comment

:lolol:

 

 

Jebi ga, Middle se zajebava ko i obicno. Oke je trener Montella, timovi mu redovno igraju premekano (i lepo za oko, priznajem) da bi bio smatran bas vrhunskim.

Ne moze da se smatra vrhunskim jer u svojih 5 ili 6 profesionalnih sezona jos nije nista osvojio, ali sto se fudbala koji njegove ekipe igraju, tu se i te kako vidi odlican rad. Jedan od najboljih trenera u Serie A, bez ikakvih problema. Ima i te kako vremena i da bude vrhunski.

 

Mihajlovic je, kao sto vec rekoh, odlican za ekipe ranga Torina ili Sampdorije. Problemi nastaju kad dodje u tim [ili repstaciju] gdje ima pritisak rezultata.. U takvoj situaciji se jos nijednom nije snasao.

 

Inace, kad smo kod trenera, meni se i Palermov De Zerbi cini prilicno zanimljivim, iako je Palermo jedan od glavnih kandidata za ispadanje [i vrlo vjerovatno ce i da ispadne]. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Tek sto je poceo karijeru, pritom je i upao u eru povampirenja Necastivih, neb ja uzimao nedostatak trofeja kao neki bob zna kako bitan faktor u ocenjivanju, bar ne za sada. Meni se cini da mu ekipe uvek igraju lepo i fluidno, ali i nemaju taj instinkt prezivljavanja po svaku cenu i grebanja i rukama i nogama da se ne primi gol kada ne treba da se primi. Uradice opasan posao ako ovu tuznu grupu uspe da odvede makar do EL, za vise mu treba bas cudo. Mada bi i potpuni raspad Intera i Napolija uradio posao, sto ne deluje bas nemoguce za sada.

 

Mucenici Falque i Ljajic ce izgleda zajebati Caira da ih otkupi :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...