Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Ode Sabatini iz Rome. Vjerovatno dobra odluka, iako ga volim, ali njegove ekipe budu prilicno neizbalansirane po pravilu. Odlican za manje timove, ne toliko za velike. A opet, imam osjecaj da bi mogao u Milan u nekom skorom trenutku. 

 

Bice zanimljivo koga ce Roma, pominjao se Monchi iz Seville...

Link to comment

Kapiram da ce Baldini dobiti jos jedan krug.

 

Ne znam, ja sam uvek bio generalno vise pro-Saba od drugih navijaca Rome, tako da mi je zao sto odlazi, ali da je napravio gomilu brljotina jeste. Mnogo je para potrosio na talentovane ofanzivne igrace, premalo je para potrosio na ostatak tima. Peres je prvi bek za koga su placene ozbiljne pare u ovoj eri, a to su nam bile najkriticnije pozicije godinama. Promenili smo dva tuceta igraca u odbrani za 5 sezona, svake godine skroz nova linija. Ono sto je napred doveo je bilo uglavnom ok, sem Iturbea, to je bas golema pizdarija. Na kraju, rekao bih da je klub profitirao od njegovog rada, iako nikako nismo mogli da uhvatimo konstantu.

Link to comment

Maldini snubovao gazde Milana za poziciju tehnickog direktora, kaze da hoce da bude ko Leonardo.

 

Inace, ovo je trenutno Galijani umesto Galijanija u klubu. Uvidjate trend.

Link to comment

Maldini snubovao gazde Milana za poziciju tehnickog direktora, kaze da hoce da bude ko Leonardo.

 

Inace, ovo je trenutno Galijani umesto Galijanija u klubu. Uvidjate trend.

U Milanu izgleda svi moraju da budu celavi... ko na vrhu u Crnoj Gori sto svi moraju da ne znaju da izgovore R...

Link to comment

Milik se povrijedio, po nekim izvjestajima ligamenti koljena, bar nekoliko mjeseci pauze, a moguce i citava sezona. Koji smor, posle ovako dobrog starta :(

Link to comment

Derbi sunca u Napulju u subotu u 15h, Arena 4. I zadnji put bese u Rimu u 15h pa jos u ponedeljak neki ako se dobro secam... Bas guzva velika u gornjoj polovini tabele, zanimljivo je poceo Kalco.

Link to comment

Ma idiot detaljno opisivao kako je oteo onu njegovu od Maxija,sad mu preti mafija, oce noge da mu lome,pa pisao za najzesce navijace Intera svasta,sad oni traze da mu uzmu traku i da napusti klub

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...