Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Genoa dobra i konkretna iz kontri u 1. pol preko Lazovića i Cholita Simeonea, ali ih je presekao crveni karton za Bolonju  :fantom:  Nisu ni blizu opasni na postavljenu odbranu. Pre će Bolonja da umuva nešto iz kontranapada

Link to comment

Cholito :)

 

 

U medjuvremnu, Napoli u najgoroj utakmici otkad je Sarri preuzeo, ne vidim kako bi mogli izvuci remi ovdje.

Link to comment

Kiks Napolija i vec u oktobru ostaje samo nikad zanimljivija borba za 2. i 3. mesto. Ne bi me iznenadilo da Napoli smanji gas u prvenstvu jer se poklapaju kockice u LS ove sezone i vreme je za iskorak. Sjajno vece u vecnom gradu.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Steta. Bolji Inter, ali Jovetic se pobrinuo da ni bod ne ode u Milano.

 

Cestitke crtamorasi!

 

 

E da. FDB koji na 1:0 kao jebeni Kosan mjenja Zoao Maria Gnukurijem ili kako se vec izgovara... :Hail::isuse:

Link to comment

Ne zajebavaj, bili smo bolji osetno, to sto je Roma delovala pasivnije je samo na konto toga sto je 80 minuta imala povoljan rezultat. A i tada smo imali zrelije i brojnije sanse. Ono sto ne kapiram je kako niko De Boeru nije rekao da Nagatomo ponistava Salaha 1/1, u svakoj tekmi do sada ga je ustopovao. Santon je podjednako besmilen sam za sebe, a plus nije mogao da ga uhvati ni lasom. Dzeko mozda i najbolji.

Link to comment

lol

 

Inace, cini mi se da celavi ne bleji vise u lozi na utakmicama, bleji neki Bond-villain lik za kog ne znam ko je.

 

Mali Lokateli (sin matorog Lokatelija) dao strasan gol juce. Odbrana Milana na JLS nivou, Gomez i Paleta, Abate dao gol na tacni Sasuolu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...