Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne razumem Kontea sa izmenama, ajde da je to jedna utakmica ali gomila, evo ne znam dal je i jednu utakmicu zamenio igrača na vreme

 

vodi lupam 2:0 ili 3:0 i on menja igrača tek tamo posle 82-83 minuta, ubedljivo je pobedio sa onih 15 sekundi Mičiju :D

 

Ovo danas može da zavarava, mučio se Čelzi dosta, baš se oseća odsustvo Koste, ne samo zbog golova nego i zbog igre u globalu, nema koga da zadrži loptu, razigra krila, protiv Bornmuta je to bilo drugačije zato što ovi izlaze visoko, nemaju tornjeve na štoperima, ima tu prostora da se trči

 

Onda dolazi u situaciju da pošto je jelte sve karte bacio na Kostu ako ga ovaj sad ispali može samo da se slika

 

i to ne pričam o tome da treba sad ne znam kolko da rotira, iz njegovih izjava vidim da vode računa o fizičkoj spremi ali sve to ne opravdava ovakvo ponašanje koje može da ga odvede u kanal, ajde da je neka kritična situacija al brate vodiš 3:0 pa zameni nekog igrača koji moj

Edited by jiraiya
Link to comment

i onda vidim na službenom tviteru tvitaju kao evo ulazi Čaloba uskoro ahahahahha kao ono da je i njima jasno pa smiruju situaciju i kreće opšta histerija, ko da je Čelzi zabio još jedan gol 

Link to comment

A kad sam pisao da Leseter nece biti ni u prvih 10. mnogi su se ovde smejali :fantom:

Ja sam rekao da će ispasti, posle par kola... I još uvek mislim da im se to može desiti...

 

Doduše, ja od početka verujem i da će Hull ostati... :fantom:

Link to comment

A kad sam pisao da Leseter nece biti ni u prvih 10. mnogi su se ovde smejali :fantom:

 

Ko se tačno smejao? Sumnjam da je iko verovao da mogu da budu ozbiljni ove sezone.

 

Dok čekamo derbi...

 

C2NnJGrXEAArvcN.jpg

Link to comment

Кад смо код великих клубова, дотични дочекује увијек неугодни Сити за који минут :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...