Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

2004-05, do finala CL je primio jedan gol u celoj CL i bio je fantastičan...

 

Da, sad sam se setio. Tu ih je lepo povadio u 1/2 protiv PSVa, žabarski su po igri bili zreli za ispadanje a na kraju ih isčupao niko drugi nego Ambrosini...

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

A onda je u finalu branio prosečno (dobro, odbrani je penal, ali nedovoljno dobro i gol glavom sa 10+ metara i gol sa 20+ mtara, po zemlji, čak ni nešto jak) i kolega sa druge strane mu je ukrao slavu sa par neverovatnih odbrana...

Link to comment

+1 na sve za courtoisa, od kikseva koje cech nije pravio do ovoga o karakteru. pricao sam ovde o tome kada je cech odlazio.

 

u slucaju coste mislim da su bile samo prazne price.

 

valjda braturda produži sad ugovor, pisao telegraf da mu je Konte zato da dodatni dan odmora, oko N.G počinju pregovori

 

nego pisalo se nešto i da je Kurtoa voljan da produži al evo po tom pitanju se ćuti

 

 

 

 

za Kostu je specifična situacija, nije to bilo bukvalno da on želi da napusti klub nego mu prem kao sredina u globalu nije lego zbog pisanja i kritika medija, i sad od dolaska Kontea sve okrenulo za 360 

 

 

uvek se smejem od one scene kad se protiv WH dere na Matića koji pokušava da mu objasni da sudija može da mu da karton zbog prigovora  :lolol:  još kaže posle za sudiju nešto u fazonu : " Meni je bilo čudno zašto sam dobio žuti karton"  :lolol:

Edited by jiraiya
Link to comment

 

za Kostu je specifična situacija, nije to bilo bukvalno da on želi da napusti klub nego mu prem kao sredina u globalu nije lego zbog pisanja i kritika medija, i sad od dolaska Kontea sve okrenulo za 360 

 

Znači, i dalje je nezadovoljan :fantom:

Link to comment

A inače kao što već rekoh mislim da je rulji sledeći golman sitija. Mada nisam nešto gledao momka, možda su mudre glave sitija bile samo u fazonu worth a punt, ali koliko znam njegov potencijal se izuzetno visoko ceni

Link to comment

Didu je sjebala petarda u glavu protiv Intera ili mi je to neki licni trip. S druge strane, ima i toga da su ispred njega bili ponajbolji defanzivci ikad na svojim pozicijama.

 

Bravo na stoperu ima Majora Kolarova i smanjenog argentinskog Raduljicu.

Link to comment

Pa isti defanzivci su bili i sledece sezone kad je branio za bogu plakati.

 

A ima nesto i u tome sto ti pises, mozda su golovi koji je primio Bravo bili manje njegova krivica i primljeni iz vecih zicera za gol upravo zbog ispadanja odbrane, hocu reci, statistika tu nije vrhovni sudija.

Link to comment

To da. Pepara je toliko moćan da je dao rivalima fore do januara pre nego li aktivira atomku :fantom:

 

pa ne znam više kome da verujem

 

Evo Novaković kaže da je Junajted sebe doveo u najbolju moguću poziciju, znači ne samo da je ono sa Mikitarijanom bilo isplanirano unapred nego su i gubili da bi zavaravali protivnike i da bi ih jelte iznenadili oko N.G  :fantom: pošto sad više niko na njih i ne obraća pažnju  a na pitanje da li će imati problema u ovoj gužvi sa rasporedom Vladimir kaže da je to nemoguće zbog "nevidjene količine snage i nevidjene količne klase" s kojom raspolažu  :ziga:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...