Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

Neverovatno mi je tesko da se naviknem na to da ne mogu da podesim da mi ne menja racunar igraca u odbrani i na nekontrolisana dodavanja :D. A s' obzirom da ja mrsim ko najgori gvardiolac, fine frustracije izaziva.

Link to comment

189 me oduci od fudbala, isto 3:1 i 2:1 uz neverovatan zicer Govuoa u 90+ na 2:1. Kako je ono otislo preko gola, a samo sam taknuo kocku

Link to comment

189 me oduci od fudbala, isto 3:1 i 2:1 uz neverovatan zicer Govuoa u 90+ na 2:1. Kako je ono otislo preko gola, a samo sam taknuo kocku

 

jesi video kod onog tvog prvog gola sa ajaxom. golman mi istrco na nekih desetak metara iz cistog mira...

Link to comment

Neverovatno mi je tesko da se naviknem na to da ne mogu da podesim da mi ne menja racunar igraca u odbrani i na nekontrolisana dodavanja :D. A s' obzirom da ja mrsim ko najgori gvardiolac, fine frustracije izaziva.

Uđi u offlineu na exibition pa u meniju gde biraš home/away joypad, mislim je s-auto default, ne znam napamet, uglavnom pomeriš te barove skroz levo na manual. Ako sam dobro skapirao, to te zajebava.
Link to comment

Menja, dodavanje je manual.

 

Tek ako staviš na fixed, onda ne menja. (Kao career mode u kasnijim verzijama ili kako već to zovu.)

Link to comment

Neverovatno mi je tesko da se naviknem na to da ne mogu da podesim da mi ne menja racunar igraca u odbrani i na nekontrolisana dodavanja :D. A s' obzirom da ja mrsim ko najgori gvardiolac, fine frustracije izaziva.

 

Naravno da mozes. Udjes prije meca da igras mec sa kompjuterom (egzibicija) i da li je prvo da biras timove ili stranu sa dzojpedom nije bitno. Uglavnom, kad dodje to biranje strane klikni na dzojped i drzi desno i podesi skroz do kraja (na manual). Nema trika posle toga da ti promjeni igraca kojeg kontrolises osim ako ti to ne trazis.

 

Edit: e da onda je to to sto Vini i Gilfi kazu. Stavi na fixed.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Totenhem - Liverpul 2:0, revans 2:1

 

Druga partija je bila dosta uzbudljivija, protivnik je poveo, ali sam na sto muka uspio da dobijem. :D

Edited by MiddleClass
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...