Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoću da kažem da ti igrači moraju da imaju slobodu i da se istrpe, jer su sposobni da je reše.

 

Ma, naravno, napisao sam da Grof treba da ga pusti da se igra i da ga lagano usmerava, ovo davanje sanse na kasicicu samo ce da produzi to Plavsino koketiranje s publikom umesto da ima fokus na igru. Skoro u svim komentarima koje sam procitao veceras posle utakmice hvali se ta njegova famozna igra i pljuje Grof sto ga je zamenio ali ja zaista nisam video bas nista od njega do tog gola. Par puta je cak ispadao smesan u duelu.

 

Ono sto sam odavno pisao za Srnica sada se polako pojavljuje kao istina, tek sad kad imamo gomilu igraca u timu koji znaju s loptom vidi se koliko je on limitiran igrac. Decka su od pocetka karijere gurali na krilo a on to ne moze da igra u savremenom fudbalu jer prosto ne zna sta ce s loptom vec kod drugog kontakta. Oni pokusaji centarsuteva veceras su bili jeza do jeze, sramota za profesionalnog fudbalera. Decko treba da igra laznog spica u nekoj 4-4-2 formaciji, da se ubacuje iz drugog plana, kupi otpatke i ucestvuje u pritisku na zadnju liniju jer je tempo igrac, mnogo trci i ima fin osecaj da se nadje u sansi. Danas mu je Mouce odrzao predavanje o igri na poziciji na kojoj je Srna gubio vreme skoro sat vremena.

Edited by harper
Link to comment

Evo mojih 10 para u vezi Plavsine igre.  Ne smatram da je bio najgori do datog gola.  Petkovic, Lukovic, Srnic, Sikimic su bili mnogo gori, a ne bih rekao da su ostali svojom igrom odskakali u odnosu na Plavsica.  To ne znaci da je Plavsic dobro igrao.  On je dinamican i agresivan igrac koji kada tim igra sporo i neagresivno igleda pogubljeno i odaje utisak da trci po terenu k'o muva bez glave.  Kada tim igra brzo i agresivno u napadu, tada Plavsic dolazi do izrazaja.  To seupravo desilo posle 2. gola Napretka.  Tim se prenuo i krenuo agresivno u napad sto je stavilo Plavsica u prvi plan.  Prve 2 sanse u 2. poluvremenu su bile njegove majstorije; oba puta ostar sut u okvir gola od kojih je jedan uleteo u mrezu.  Da ga je Bozovic ostavio do kraja, verujem da bi napravio jos neku sansu ako ne i gol.  Kod njega adrenalinska pumpa radi prekovremeno, pogotovo kad mu krene.  On je malen i lagan, medjutim zilav je i spretan tako da cak i kada tuku i kad poleti kroz vazduh on ostaje neostecen.

 

U vezi Ruiza:  Pre nego udje u ritam, on prvo treba da nabaci kondiciju i izgubi onaj slauf oko pojasa.  Svaki put kada su ga pokazali u kadru covek je disao na usta jer nije nogao da dodje do daha.  On bi trebalo da igra mnogo agilnije i agresivnije.

 

U vezi Sikime: On je tip igraca koji treba da udje negde u 85. minutu kada tim juri rezultat i kada je potreban grdosija u kaznenom prostoru da razbija bunker i spusta visoke lopte.  On ne moze u startnu postavu pogotovo u timu koji ima prilcno mlitav start i koji otaljava 1. poluvreme.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Evo mojih 10 para u vezi Plavsine igre.  Ne smatram da je bio najgori do datog gola.  Petkovic, Lukovic, Srnic, Sikimic su bili mnogo gori, a ne bih rekao da su ostali svojom igrom odskakali u odnosu na Plavsica.  To ne znaci da je Plavsic dobro igrao.  On je dinamican i agresivan igrac koji kada tim igra sporo i neagresivno igleda pogubljeno i odaje utisak da trci po terenu k'o muva bez glave.  Kada tim igra brzo i agresivno u napadu, tada Plavsic dolazi do izrazaja.  To seupravo desilo posle 2. gola Napretka.  Tim se prenuo i krenuo agresivno u napad sto je stavilo Plavsica u prvi plan.  Prve 2 sanse u 2. poluvremenu su bile njegove majstorije; oba puta ostar sut u okvir gola od kojih je jedan uleteo u mrezu.  Da ga je Bozovic ostavio do kraja, verujem da bi napravio jos neku sansu ako ne i gol.  Kod njega adrenalinska pumpa radi prekovremeno, pogotovo kad mu krene.  On je malen i lagan, medjutim zilav je i spretan tako da cak i kada tuku i kad poleti kroz vazduh on ostaje neostecen.

 

Apsolutno se slažem. Doduše razumem harperov pogled na njegovu igru, ali bio sam na utakmici i stvarno mi napadamo sa par igrača gde on treba da doda loptu a Srnić iza njega. Plavšić nije alibi igrač koji će je vratiti nazad našem zidu od 6 igrača u krugu.

 

Aposlutno nepotrebna dva zadnja vezna ali pre će i Kosan postati trener nego  što će doći kukavici na našoj klupi u glavu. Kad nije na +35 menjao "ideju" neće nikad.

Link to comment

Apsolutno se slažem. Doduše razumem harperov pogled na njegovu igru, ali bio sam na utakmici i stvarno mi napadamo sa par igrača gde on treba da doda loptu a Srnić iza njega. Plavšić nije alibi igrač koji će je vratiti nazad našem zidu od 6 igrača u krugu.

 

Aposlutno nepotrebna dva zadnja vezna ali pre će i Kosan postati trener nego  što će doći kukavici na našoj klupi u glavu. Kad nije na +35 menjao "ideju" neće nikad.

 

Koja dva zadnja vezna? Mi smo ovu utakmicu odigrali bez zadnjih veznih. I Le Talek i Poletanovic su box-to-box veznjaci.

Link to comment

Kada bacim pogled na proteklih godinu dana, najveca greska je bila prodaja Vukasina Jovanovica.  Dobar u odbrani, dobar tehnicar i sklon da povuce loptu i napravi tranziciju iz odbrane u napad.  Ni jedan od ostalih stopera u timu nije mu ni blizu.  Neki su pisali ovde da je mladi Stojanovic stoper slicnih kvaliteta.  Ako je tako, mislim da bi trebalo da ga fosiraju umesto da ga zajme.  Ili kako kaze Katamaran, da ga "istrpe" dok se ne ovaploti u dobrog stopera.

Link to comment

Kada bacim pogled na proteklih godinu dana, najveca greska je bila prodaja Vukasina Jovanovica.  Dobar u odbrani, dobar tehnicar i sklon da povuce loptu i napravi tranziciju iz odbrane u napad.  Ni jedan od ostalih stopera u timu nije mu ni blizu.  Neki su pisali ovde da je mladi Stojanovic stoper slicnih kvaliteta.  Ako je tako, mislim da bi trebalo da ga fosiraju umesto da ga zajme.  Ili kako kaze Katamaran, da ga "istrpe" dok se ne ovaploti u dobrog stopera.

 

To jeste bila najveca greska, sto puta je bilo bolje da su prodali Ristica za kojeg je nudjena otprilike slicna lova.

Link to comment

Kad smo vec kod Srnicevih centarsuteva, mislim da Mouce nijedan jedini put nije centrirao a da nije napravio sansu, osim mozda jednom iz kornera. To je kad igrac ne razmislja o tome da li ce uopste dobro da zahvati loptu vec o tome gde su mu saigraci, a dobro zahvatanje lopte podrazumeva jer je profesionalni fudbaler.

Link to comment

^

Salazem se. Mada je isla neka prica da je jovanovic zapeo da ide, al stvarno ne znam dal je to tacno.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Nije zapeo. Bukvalno je insistirao da ostane, nego su mu rekli da dolazi edson i da luković kao kapiten mora da igra sa pojačanjem u paru i da je bolje da ide, jer su mislili da će Stojanovića grof pripremiti u narednih 6 meseci kao naslednika Vukašina.

Link to comment

Bozovic se ocigledno zajebava kad ne vidi kontradiktornost u ove dve recenice ili ga jednostavno zabole. Sta je smetalo da pomeri Plavsu na krilo a zameni coveka za kojeg i sam zna da nije spreman za vise od 45 minuta?

 

 

Upitan kako je zadovoljan igrom Džona Ruisa, Božović je odgovorio: 

"Ako se probudi ujutro, odlično. Spreman je za poluvreme, a odigrao je čitavu utakmicu".

Trener je posebno pohvalio Marka Poletanovića, dok je za Srđana Plavšića rekao da je bilo neophodno da ga zameni. 

"Plavšić je dao evrogol, svaka čast. Bilo je najbezbolnije njega da zamenim jer ne može da igra u sredini kada igramo sa dva špica. Zbog građe je bilo logično da ostavimo Le Taleka i Poletanovića. Zadovoljan sam posebno igrom Poletanovića", rekao je Božović.

Link to comment

Bozovic mnogo sere u zadnje vreme

 

Ponasa se kao saban

 

Tek ono napusavanje sa zapadom zbog Plavsine izmene :isuse:

 

Ne bude li igrao u utorak Plavsa,vise ove sezone utakmicu necu pogledati

 

Lukovic je sramotan,Brazilski Bugari nam daju 3 komada u utorak

 

Petkovic gori od Cvetkovica u odbrani,ne verujem

Link to comment

I ja mislim da je Patko danas igrao gore nego Cvetko u obe utakmice protiv Valete.  Petkovic ulazi izuzetno nervozan u utakmicu i od samog pocetka igra u grcu.  Kada se spetlja ne ume da se izvuce iz skripca, doda loptu, promeni pravac, da se ukurvi i saceka bolji trenutak za ono sta je naumio.  Umesto toga, pokusava da igra na silu a to mu uglavnom slabo polazi za rukom i zavrsava se kiksom ili faulom.   Morace Bozovic da zapusi nos i da uvede Cvetka u tim protiv Bugara.

 

Bozovic ce Plavsu i svakog drugog igraca koji mu namecu publika i mediji da stavi na led bez obzira koliko to bilo stetno za tim.  Pomalo kao Pizon u slucaju Vranjesa.

Link to comment

Bozovic mnogo sere u zadnje vreme

 

Ponasa se kao saban

 

Tek ono napusavanje sa zapadom zbog Plavsine izmene :isuse:

 

Ne bude li igrao u utorak Plavsa,vise ove sezone utakmicu necu pogledati

 

Lukovic je sramotan,Brazilski Bugari nam daju 3 komada u utorak

 

Petkovic gori od Cvetkovica u odbrani,ne verujem

 

+1000.

Grof da mi se napuuši, sramotno vođenje utakmice.

Ruiz, Fibel...kakvi kurtoni.

Sever izdominirao na kraju, :)aplauz

ona devojčica sa Arene je  :blush:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...