Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Pri tom je čovek prvi put u životu mrdnuo van Brazila

 

U normalnim uslovima igrač treba da dobije min polusezonu vremena da se prilagodi i da podigne formu na zadovoljavajući nivo. Sve i da je prešao iz Ofk Beograda, a kamoli ovaj mučenik koji ne zna gde se nalazi

Кад је Ћелави глас разума.[emoji15] То је то.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pri tom je čovek prvi put u životu mrdnuo van Brazila

 

U normalnim uslovima igrač treba da dobije min polusezonu vremena da se prilagodi i da podigne formu na zadovoljavajući nivo. Sve i da je prešao iz Ofk Beograda, a kamoli ovaj mučenik koji ne zna gde se nalazi

 

Pri cemu ni u toj polusezoni nije dobio bog zna kakvu sansu, 45 minuta je strucnjacima bilo dovoljno da ga proglase za nevidjenu neznalicu. Navijaci Zvezde su mahom retardirani ali bi klub trebalo da zna bolje i da planira pametnije. Ko je pomislio da moze da ubode premiju tako sto ce kao instant resenje da dovede vremesnog igraca koji nije nogom krocio van Brazila je kreten, takvi igraci se dovode dok su mladji i sa njima se mora imati srpljenja dok se ne prilagode na evropski stil fudbala. Nista novo i revolucionarno, to smo svi pisali jos kad je doveden.

Link to comment

Ne bih ja Edsona izopštavao. Potpuno nespreman, taktički neuračunljiv, a doveden je da bude ono što će Humels da bude u Bajernu. Verovatno najskuplji defanzivac ikad, za 6 meseci je odneo 400k, a da ni trenutka nije isporučio nagoveštaj da će jednog dana poslužiti svrsi. Ja ne znam ni za jedan primer da igrač dođe kao jedan od najskupljih i da mu se posle 6 meseci plati da ode.

 

Mislim, nije čak stvar ni u pojedinačnim slučajevima, stvar je u tome da se prioritet svodi na to da se gomila i kupuje bez ikakvog fudbalskog plana. Zvezda im 4 leva beka, 5 napadača koji konkurišu za 1 mesto u timu (plus Joveljić), pa i sve da pogode, tu posta nisu čista.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da sacekamo 1. septembar (kraj prelaznog roka) i onda da pravimo saldo koliko bekova i napadaca ima Zvezda u jesenjoj sezoni.  Ne kazem da ne postoji gomilanje igraca, ali neki od kljucnih igraca ce verovatno 1. septembra (a mozda i pre) nositi neku drugu uniformu od Zvezdine.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Pri cemu ni u toj polusezoni nije dobio bog zna kakvu sansu, 45 minuta je strucnjacima bilo dovoljno da ga proglase za nevidjenu neznalicu. Navijaci Zvezde su mahom retardirani ali bi klub trebalo da zna bolje i da planira pametnije. Ko je pomislio da moze da ubode premiju tako sto ce kao instant resenje da dovede vremesnog igraca koji nije nogom krocio van Brazila je kreten, takvi igraci se dovode dok su mladji i sa njima se mora imati srpljenja dok se ne prilagode na evropski stil fudbala. Nista novo i revolucionarno, to smo svi pisali jos kad je doveden.

Ocigledno last minute panicna kupovina kad nisu uspeli da dovedu Moleda i ostale pikove.

 

Edson sasvim sigurno nije ni blizu tako los igrac kao sto se  misli. Slabo je krenuo i onda je izgubio i samopouzdanje pa je poslednju zaista bas jezivo odigrao. Da smo ga istrpeli i forsirali sad bi imali odlicnog i pouzdanog stopera.

 

Ovo sto se prica za Zoa je naravno glupost al provereni insajder kaze da ce biti neki strendzer koji ce obradovati siroke narodne mase. Tad se jos nije znalo za Ilica al odma rece da stize jedan so nece biiti ljudima  po volji da ase kolje sa Sikimom za mesto. 

 

IIlica nam je navodno ponudio Stojadin a doveden je zato sto je besni Orlando povredjen a Vucicevic ima neke probleme sa Cukom pa nece moci da bude registrovan prvu polusezonu. Moguce da ce 6 meseci u Bezaniju da ocisti papire

Edited by katamaran
Link to comment

Lukovic je izgubio poverenje Bozovica cak i u mecevima protiv ekipe sa Malte. Nadam se da ce Rendula odigrati dobro, trebace nam u Bugarskoj.

Link to comment

Lukovic je izgubio poverenje Bozovica cak i u mecevima protiv ekipe sa Malte. Nadam se da ce Rendula odigrati dobro, trebace nam u Bugarskoj.

Добро се сетио. 

Link to comment

Nadam se da ce nas stalno prenositi. Bilo bi lepo da nema patnje sa strimovima u prvenstvu.

 

Najverniji bas resili da se sto vise zamere mafiosima  <_<

Link to comment

Navodno je Ibanjez vec prodat za 1,5M Trabzonu, a a mi smo od tih para doveli kangu, Mucea i Ruiza... Sto se druge dvojice tice, ne znam da li ima konkretnih ponuda (pominjali se razni klubov, za Vieiru najvise Olimpik, za Kataia Turci i Italijani), ali Katai ima ponude koje njemu garantuju platu od 7 cifara... 

Link to comment

Mislim da je Sikimic sasvim dobro odradio posao i uz manju minutazu ima mnogo veci doprinos od Huga. Cenim da ako dovodimo spica da ce to biti neko ko je slicniji tip igraca Sikimicu nego Hugu, ali ajde da sacekamo da vidimo. 

Link to comment

Mislim da je Sikimic sasvim dobro odradio posao i uz manju minutazu ima mnogo veci doprinos od Huga. Cenim da ako dovodimo spica da ce to biti neko ko je slicniji tip igraca Sikimicu nego Hugu, ali ajde da sacekamo da vidimo. 

 

Ne zajebavaj, covek nam je usrao dve mrtve sanse za ono malo vremena koliko je bio na terenu jer je oba puta oklevao, zaustavio korak i zakasnio na loptu. Prvo je kasnio glavom na idealan centarsut Ibanjeza a onda je lose procenio putanju Kangine lopte koja ga je ostavila samog ispred golmana i golman je uspeo da se postavi ispred njega. U zivotu nisam video centarfora s takvim reakcijama na korisne lopte. Obe te situacije bi i muceni Kaludjerovic spakovao u gol bez problema, o nekom iole krstenom centarforu da i ne govorim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...