Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nisu ni bugari bauk, napisao sam to, al od onih 5 timova ja bih najradije preskocio kopenhagen i ludogorec. I to da si me pitao pre par dana verovatno bih rekao da je bolje bugari nego salcburg al sam gledao tekmu sa crnogorcima i deluju mnogo bolje nego sto sam ocekivao. Bas su brzi, a nama je odbrana spora...

 

Ali ceracemo se...

 

Jesu bauk ali mi smo i pre izvlacenja znali da cemo igrati protiv ekipe koja je bolja od nas po nekom ili po vise osnova, tako da nam bauk nije ni ginuo. Po meni je bolje to sto smo izvukli ekipu sa vecim individualnim kvalitetom nego neku od ovih dobro organizovanih, fizicki i trkacki jacih u kojoj svi igraci svaku utakmicu igraju kao da im zivot zavisi od toga. Ove bugarske Brazilce makar mozemo da isprebijamo i zaplasimo na Marakani i tako ih izbacimo iz utakmice, Kopenhagen bi nas na cistu geometriju otresao kao slinu.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja kad sam to napisao rekose mi da mracim...

 

Mene je samo zabrinulo to sto sam ocekivao da su neuigrani i da pokusavaju solo, a suprotno tome videh da im lopta dobro klizi i igraju prilicno brzo. Verujem da ce to biti dosta teze kad nalete na donalda i la teleka.

 

Ono sto je dobro je to sto ako im ne krene dobro mozemo da racunamo da ce da se svadjaju izmedju sebe.

 

Prosle godine su se sisinjo (desni bek) i lukoki (krlo, dao sad gol i bio nad njim penal) potukli posle utakmice sa mislimijem kad su ispali iz evrope. Ovaj Lukoki bio posle i suspendovan.

 

A Marakana je nasa sansa, samo prvo treba odigrati muski u bugarskoj. Ja sam svakako optimista...

Link to comment

Mene je samo zabrinulo to sto sam ocekivao da su neuigrani i da pokusavaju solo, a suprotno tome videh da im lopta dobro klizi i igraju prilicno brzo. Verujem da ce to biti dosta teze kad nalete na donalda i la teleka.

 

 

Kad imas tehnicki kvalitetan tim i slabog protivnika nije problem da ti lopta dobro klizi. I mi smo u prvom poluvremenu izgledali kao pijani pa onda u drugom nekih pola sata kao da smo se uigravali sto godina. Videcemo kako ce da "klizi" kad se oduzme prostor, kad se radi strozija markacija i presing, kad igras protiv ekipa koja se makar potrudila da ti procita igru. Nista to sto su oni igrali protiv Mladosti i mi protiv Maltezana nece znaciti kad se budemo nasli na terenu. Ono sto ce mnogo znaciti i sto pod hitno mora da se resava su pozicije desnog beka i levog stopera ali to smo znali odavno.

Link to comment

Novosti pominju opet neka placanja koja moramo da izvrsimo do ponedeljka, nekih pola miliona evra koji su nestali na putu od SD CZ do racuna FKCZ.

 

Naime, Zvezdin zlatni sponzor Gasprom uplatio je na račun Sportskog društva Crvena zvezda 500.000 evra za potrebe fudbalskog kluba kako bi namirio potraživanjabivših igrača i poveroca, ali taj novac se potrošio a da nije ni legao na račun fudbalskog kluba..

 

Ali zato postoje Saopstenja

 

Истог тренутка смо о томе обавестили руководство СД и дали им налог да наменска средства пребаце на рачун фудбалског клуба. Међутим, представници спортског друштва су без консултација и било каквог обавештења, цео износ који је компанија Газпром наменски уплатила за потребе фудбалског клуба утрошили у једном дану за своје потребе, и на тај начин створили опасност да ФК Црвена звезда остане без УЕФА лиценце.

 
Иако смо у четвртак 14. јула остали шокирани некоректним поступком представника СД Црвена звезда, и одмах о томе обавестили компанију Газпром, смогли смо снаге да личним везама и позајмицама дођемо до дела неопходних средстава, а део смо опет репрограмирали у последњем моменту и на тај начин прошли и овај квартални УЕФА мониторинг. 
 
С обзиром на овакав некоректан поступак од стране представника спортског друштва у тренутку када су знали да ФК Црвена звезда бије одлучујуће битке за потпуни опоравак клуба који би се позитивно рефлектовао на целокупно спортско друштво, фудбалски клуб ће преиспитати своје односе са СД Црвена звезда и о томе заузети јасан став", стоји у саопштењу нашег клуба који је потписао председник Светозар Мијаиловић.
Edited by Milosh76
Link to comment

 

Zvezdin zlatni sponzor Gasprom uplatio je na račun Sportskog društva Crvena zvezda 500.000 evra za potrebe fudbalskog kluba kako bi namirio potraživanjabivših igrača i poveroca, ali taj novac se potrošio a da nije ni legao na račun fudbalskog kluba..

 

 

Dalje nisam citao. :fantom:

Link to comment

dobro je znati da se u ovoj drzavi bar neki red postuje

sponzor pare uplati sd, a onda ovi rasporedjuju klubovima unutar sd. za pohvalu

Link to comment

dobro je znati da se u ovoj drzavi bar neki red postuje

sponzor pare uplati sd, a onda ovi rasporedjuju klubovima unutar sd. za pohvalu

Jebiga tako je to kad je predsednik Skundric, a zna se da je on ucestvovao u sklapanju sponzorstva. 

Potpredsednik Covic, treba proveriti racun KK :) salu na stranu, ne verujem da ce ovo glatko proci, ako je FK odmah poslao saopstenje u medije.

Link to comment

Božović koliko god tvdoglav bio ipak nije lud, Rendulić jeste bolji od Lukovića , mada ko pa nije bolji od njega . 

Edited by elementary
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...