Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Sanse su nam 50-50

 

Kaze neki bugarski novinar da im je ekipa individualno jaca (citaj skuplja) ali i dosta neuigranija od one koja je igrala protiv partizana.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisu ni bugari bauk, napisao sam to, al od onih 5 timova ja bih najradije preskocio kopenhagen i ludogorec. I to da si me pitao pre par dana verovatno bih rekao da je bolje bugari nego salcburg al sam gledao tekmu sa crnogorcima i deluju mnogo bolje nego sto sam ocekivao. Bas su brzi, a nama je odbrana spora...

 

Ali ceracemo se...

Link to comment

Dok smo mi uigrani za sve pare :)

 

Nadam se da nisu menjali trenera koji je ispao od Moldavaca.

Jesu, pa su ga vratili par meseci kasnije.

 

 

edit: kad vidim ovu kuknjavu, smuci mi se. Srecom igraci i trener imaju muda pa nece uci u ovaj mec skinutih gaca.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ludogorec prema transfermarktu ima prosjecno duplo skuplje igrace od Zvezde. Mislim da je dobro da se prva igra tamo. Na svom terenu morat ce napast, a cini mi se da je za Zvezdu najbolja taktika da se povuce i ceka priliku iz kontre.

Link to comment

Koliko vidim ipak se nije naigrao u Seriji b nego je uglavnom igrao ovo

LEGA PRO - GIRONE B

 

Valjda druga liga omladinskih timova.

 

Pre 4 godine je cak proglasen za najboljeg mladog fudbalera u Srbiji al od tada mu bas i ne cvetaju ruze

 

 

 

 

Na osnovu dosadasnje karijere samo uzeti za dzabe i minimalac pa mozda i ispadne nesto od njega. Ne svidja mi se sto Falji nudi Terzi jer to odmah mirise na mutljavinu.

 

edit: izgleda da je to serija C

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Lega_Pro

Edited by katamaran
Link to comment

Dok smo mi uigrani za sve pare :)

 

Nadam se da nisu menjali trenera koji je ispao od Moldavaca.

Promenili su 3 trenera u prosloj sezoni.

Link to comment

Evo malo povratka u surovu realnost. Agilna uprava je resila da postavi nove stolice na jug i sever, a to na severu izgleda ovako

 

 

 

 

 

823460622ec681a094c29bf645cd56a6.jpg

 

ac6a5e726b4fa249e24d5fb5aee80171.jpg

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Evo malo povratka u surovu realnost. Agilna uprava je resila da postavi nove stolice na jug i sever, a to na severu izgleda ovako

 

 

 

 

 

823460622ec681a094c29bf645cd56a6.jpg

 

ac6a5e726b4fa249e24d5fb5aee80171.jpg

 

 

 

Ovo je besmislen, glup i zlonameran prilog koji ima za cilj bog-te-pita-sta. 

Link to comment

Ma sta surova realnost, na severu se ne sedi ni na poluvremenu, a i vecina stolica nije polomljeno koje godinama nisu menjane. Problem je jedino jug zbog derbija sa grobarima.

 

edit: a sad shvatam da mislis da ce ostati ovako. verovatno postavljaju stolice iz nekoliko faza, ima vremena do utorka da se sve promeni.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ma sta surova realnost, na severu se ne sedi ni na poluvremenu, a i vecina stolica nije polomljeno koje godinama nisu menjane. Problem je jedino jug zbog derbija sa grobarima.

 

edit: a sad shvatam da mislis da ce ostati ovako. verovatno postavljaju stolice iz nekoliko faza, ima vremena do utorka da se sve promeni.

 

Naravno, na severu se stolice postavljaju poslednje, za par dana se sve to zameni. Sto se stolica na jugu tice najbolje da uopste ne skidaju celofan sa njih posto ce, ako su pametni, one odmah biti skinute kad se zavrsi Zvezdina evropska odiseja. Ako docekaju derbi bice zapaljene jos pre kraja poluvremena.

Link to comment

Mogli su da zamene nove stolice na zapadu i istoku, d te ruzne,izbledele stave na sever i jug.

I tako se ne sedi na njima

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...