Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ima li razloga da se muci?  Da li je ta Valeta (i celokupan malteski fudbal) neso u sta se ozbiljno ulaze da bi se doslo do grupne faze nekog od UEFA takmicenja, kao na primer u Kazahstanu, Belorusiji ili Albaniji?  Cime je to Valeta zaradila takav respekt da bi se Zvezdasi zadovoljili minimalnim pobedama?

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne očekujem da se mučimo. Samo kao što ni pobeda 10:0 ne znači da ćemo ući u neke grupe u  Evropi, tako ni 0:0 tamo ne znači da nećemo dočekati proleće u istoj...

Link to comment

Ja ne ocekujem ni 10:0, ni prolece u Evropi.  U 3. klou kvalifikacija Zvezdu ocekuju vrlo ozbiljni protivnici od kojih je dobar deo bolji i jaci od Zvezde.  Zbog toga, Zvezda u 3. kolo mora da ude sa dobrim zaletom iz 2. kola i ubedljivim pobedama u obe utakmice, na primer onima koje prognozira Gervasius.

Edited by Dimitrije
Link to comment

More, Vasicu, mozda bi bilo najbolje u narednih 6 utakmica da bude sve 0-0 kod kuce i 1-1 u gostima.

Као у Станетово време. Не правим питање. Само да застресемо мушему.

Link to comment

Jedina slicnost izmedju ove i Stanetove ekipe je ime kluba i kurcevitost trenera. Kvalitet je daleko ispod tako da bi jedino Katai i Lucho mogli da udju u 18 igraca. Sva sreca pa su i protivnivi indijanci pa cemo ih pokidati u obe utakmice. Nece biti stoka razlika ali nece biti neizvesnosti.

Link to comment

Das grdne pare da gledas 3 utakmice i vidis 0 golova?  Za sta ce ti onda musema, osim za patkometriju.

За кинту Димитрије, за кинту. Да се решимо катанца.

Link to comment

Prva je takmicarska utakmica i ne ocekujem neku rapsodiju od igre, svaka pobeda bi bila odlicna. Ionako cemo ih oduvati na Marakani.

+1

 

Bas se retko desi da je na otvaranju sezone neki spektakl. Dakle, minimalna pobeda u dosadnoj utakmici....

Link to comment

Ciganijo, vidimo se u junu na Kališu!

 

Imam opak osećaj glede ove evropske sezone. 

 

Naš Tvorza je rođen pod sretnom Zvezdom. Ima dobijemo sve samu boraniju na žrebu i peglamo revanše isključivo na praznoj Marakani.

 

Jel Delijindinijanci zbilja odoše u Sredozemlje? 

Link to comment

Ko sto rekoh, istina da danas svi igraju fudbal i da je sve moguce, ali po onome sto sam video od Maltezana, sve sem nase ubedljive pobede od nekoliko golova razlike bi za mene predstavljalo iznenadjenje. 

 

Jeste Birkirkara prosle godine izbacila umalo Vest Hem, tacno je da imaju neke Argentince, Italijane i ko zna koga jos, ali isto tako je tacno i d aje ovo ekipa koja ne bi imala mesta ni u nasoj ligi. 

 

Dugo se lamentiralo kako cemo da se raspadnemo jer ce tim da se rasproda, pa se to nije desilo. Sem Grujica koji je otisao a prodat je jos u decembru, kompletna ekipa je i dalje tu i bice tu do kraja leta, a dovedena su i ozbiljna pojacanja. Razlika u kvalitetu u odnosu na Maltezane je ogromna, jedina muka je motiv. A mislim da Zvezda ima nikad jaci motiv i da ima trenera koji nece dozvoliti da ekipa izadje u fazonu - lako cemo. 

 

Takodje, Lukovic se pokazao kao uzasno resenje, ali nivo preterivanja je ipak pravelik. Narocito ako se u obzir uzme kvalitet protivnika. 

 

Meni na osnovu vidjenog sa priprema deluje da bi nas najveci problem mogao da bude Hugo. On mi je delovao najmanje zaintresovano, ali verujem da ce i to da se promeni i da je on svestan da dobrim igrama moze da zabode neki dobar transfer do kraja leta. Ovakav rival cak omogucava njemu da radi ono sto najvie voli, a sto realno protiv jacih rivala ne sme - da solira. Npr. protiv onih Rumuna je imao sjajnu sansu, ali je previse zakomplikovao zivot i usrao sansu. Verujem da bi protiv ovih maltezana sigurno tu akciju zavrsio golom. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...