Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

kompromisno resenje bi bio rts, al njih boli kurac za ovo, verovatno i ne znaju da se ovo sutra igra

 

Kontam da su svi komentatori ostali jos po par dana u Francuskoj posle zavrsenog Ep da prolumpuju malo, pa je od raspolozivih ostao samo Straja. A realno vam takav maler nije potreban...

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

al zato partizan na rts. i posle mi drzavno mezimce...

 

Mi na RTS-u nikad nismo bili drzavno mezimce. Zokija Markovica znam jos iz Pristine, druzili smo se neko vreme, ne znam da li postoji zagrizeniji grobar od njega

Link to comment

Ne vole nas jos otkad je Bugarcic sekirom sekao kablove da onemoguci prenos.

 

 

– Navijače je isticao kao važan faktor našeg kluba. Dobro je poznata njegova poslednja predsednička pobeda u korist kluba. Bilo je to uoči susreta s Ferencvarošem, kad je prodato 92.000 ulaznica, uz stav kluba da televizijskog prenosa neće biti.

– Inače, razlog je bio, jer prenos nije bio najavljen pre početka prodaje ulaznica, pa bi bilo nepošteno prema navijačima. U to vreme na brdu kod Kranja je zasedao Centralni komitet KPJ, a glavni jugoslovenski komunisti su tražili TV prenos. Nikola je morao da bira poštovanje publike ili prenos.

– Kad je stigla poslednja naredba da bude prenosa, on je uzeo sekiru i presekao sva tri strujna kabla i onemogućio prenos utakmice. U roku od 48 sati je bio razrešen funkcije predsednika Skupštine kluba i poslat u prinudnu penziju – ispričao je Mijailović o Bugarčiću.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Mi na RTS-u nikad nismo bili drzavno mezimce. Zokija Markovica znam jos iz Pristine, druzili smo se neko vreme, ne znam da li postoji zagrizeniji grobar od njega

 

nasli jednog jedinog grobara na kosovu, pa bas njega postavili za urednika sporta na rts-u

Edited by Nikodije
Link to comment

nasli jednog jedinog grobara na kosovu, pa bas njega postavili za urednika sporta na rts-u

 

Denda je takodje grobar, on se predstavlja kao Pristevac ali je iz Kosova Polja. Mislim da je on prvi iz te pristinske redakcije otisao u Beograd, cenim na ogromno odusevljenje srpske kosarkaske publike. :lolol:

Link to comment

Denda je takodje grobar, on se predstavlja kao Pristevac ali je iz Kosova Polja. Mislim da je on prvi iz te pristinske redakcije otisao u Beograd, cenim na ogromno odusevljenje srpske kosarkaske publike. :lolol:

Denda je otisao jako i do samog kraja :thumbsup:

Link to comment

Denda je otisao jako i do samog kraja :thumbsup:

 

Denda je i u Pristini vazio za dunstera, potpuna mi je misterija ko je njega pogurao da napravi karijeru na RTS-u.

Edited by harper
Link to comment

Ne bi me iznenadilo da Poletanovic startuje sutra, s obzirom da Le Talek vuce neku povredu. Inace, Mouce i Ruiz su najavljeni kao zamene u drugom poluvremenu, tako da je vrlo moguce da ce samo Fibel i Kanga biti igraci u startnoj koji nisu igrali prosle sezone ukoliko Le Talek bude bio spreman.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ne bi me iznenadilo da Poletanovic startuje sutra, s obzirom da Le Talek vuce neku povredu. Inace, Mouce i Ruiz su najavljeni kao zamene u drugom poluvremenu, tako da je vrlo moguce da ce samo Fibel i Kanga biti igraci u startnoj koji nisu igrali prosle sezone ukoliko Le Talek bude bio spreman.

 

    Sumnjam, iskreno. Ako nema Le Taleka upariće Kangu sa Mičom, a Plavšić će da bude ispred. 

Link to comment

Ja ocekujem da ih napunimo onako muski. Recimo 0-5. Jeste da danas svi igraju fudbal, ali ovi su realno potpuni amateri gde ocekujem da pojedini nasi igraci (pre svih Katai i Hugo) individualno naprave veliku razliku. 

Link to comment

sumnjam, imamo nekoliko novih igraca, oni su verovatno ranije poceli pripreme (imaju bar te dve , kakve takve takmicarske utakmice iza sebe), nemaju nikakav rezultatski pritisak, igraju kuci

a, posebno sumnjam, sve i da mi njih napunimo, da ce bedem ispred naseg gola ostati neprobojan, primicemo bar 1

 

na stranu, sto nesto i ne mislim da bi nam visoka pobeda dobro dosla, lako bi ovim nasim virtouzima glava mogla otici u enbesa, a to moze skupo kostati protiv ozbiljnijih protivnika

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...