Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Babunski je prevara u rangu Edsona. Bravo Grofe!

 

Зна човек знање.

Navodno Djurdjevic konacno otpao.

Него, не рече нам шта је Канга правио урнебес?

Link to comment

Kaže Terzić za žurnal da se radi na raskidu ugovora sa Edsona, Matosa i Parkera. Brazilci su najavili dolazak advokata Edsona kako bi se raskinuo ugovor.

 

U velikom intervjuu Terzić se puno hvalio i skinuo teret ulaska tima u grupne faze CL ili EL.

Link to comment

Po informacijama iz medija Edson bi hteo i ciste papire i svu lovu do kraja ugovora. Koji je onda interes kluba da to uradi?

 

Ako hoces sve pare do kraja onda ces da treniras do kraja ugovora ko Lukovic svojevremeno u Zentu.

 

Neki kompromis (papiri i pola para koje bi zaradio da ostane do kraja) bi odgovarao i nama i njemu al ovako nek se jebu. 

Edited by katamaran
Link to comment

Mislim da je problem taj sto bi on daleko spremniji bio na takvo rjesenje nego klub. Ali naravno, naci ce neko kompromisno rjesenje, pa cemo mu obecati manji dio para a neplatiti nista.

Link to comment

Naravno da ne traže sve pare predviđene ugovorom plus raskid. Tom logikom mogu da traže i da se severna tribina nazove po njegovoj tašti.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
- Činjenicom da se FK Crvena zvezda poziva na Zakon o zapošljavanju stranaca jasno je da su fudbaleri radnici i da moraju imati ista prava i obaveze kao i svi ostali radnici.. U tom slučaju svi pravilnici FSS mogu da idu u istoriju jer se na radnike ne mogu primenjivati pravilnici FSS već isključivo Zakon o radu – napisao je Sindikat profesionalnih fudbalera Nezavisnost na svojoj zvaničnoj stranici

 

Sad ce grobari da pricaju da je i Poledica nas.

Link to comment

Jebes pasos, bitno da je covek sustinski arhentinac...

Ја мислим да су они као странци најближи нашем менталитету, уз Уругвајце.

Link to comment

Terza se raspricao

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/intervju-zvezdan-terzic-plasman-u-ligu-sampiona-predstavljao-bi-senzaciju-mastali-smo-o-paciniju-kolarovu-basi/140540

 

potvrda RSB price za Vucinica. Mozda je i Kolarova hteo da zajmi :)

 

Pričao sam sa Kolarovom i Vučinićem. Ideja je bila da Mirka pozajmimo dva meseca. Da se odrekne plate i da dođe kod nas do septembra. On bi nam značio u trenucima kada gori.“

 

edit: ovi su bas ozbiljno hteli spica na dva meseca

Nisu samo Vučinić i Kolarov zaokupljali Terzićeve misli
„Sa Dekijem Stankovićem sam bio na vezi. Tražili sam špica iz Milana ili Intera. Ideja je bila da Pacini dođe na dva meseca. Veliki je ulog u pitanju.“

 

 imho jako glupa ideja. Mozda bi se i isplatila al mi se nista to ne svidja.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...