Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

ti sa zvezdicom su igraci ponikli u klubu, i valjda postoji neka kvota koliko takvih mora da bude na spisku, tzv b spisak

 

Da, to je dodatnih osam igraca poniklih u klubu koji mogu da se registruju.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da cak i moraju, nije da samo mogu. tako da oni svakako nemaju veze sa (ne)registracijom babunskog, jer je to dodatni spisak.

Link to comment

zvezda-spisak-licenciranih.JPG

 

 

Nijedan nije prijavljen. Račić i Vučićević ne mogu, jer nisu ponikli u našem timu, samim tim nisu igrači za B listu.

Link to comment

copy/paste sa 92-ke (forum)

 

Obavezna su četiri igrača koji su bili u klubu od 15 do 18 godine i osam igrača koji su u istom periodu igrali za neki klub iz Srbije. S' tim što npr. 8 igrača poniklih u Zvezdi rade ceo posao. 

 

Po ovome su i Vucicevic i Racic mogli da prodju sa zvezdicom.

 

Avramovski jedva da je i video terena na pripremama i ne secam se nekog ucinka. Babunski medju najboljima na pripremama i oni ga ni ne prijave.

Edited by katamaran
Link to comment

Zar nije i Al.Lukovic ponikao u klubu?

 

Zao mi je Babunskog.  Juce je dobro odigrao, stavise odskakao od ostatak tima.  U jednom momentu sam pomislio da su u stampi pobrkali Makedonce pa greskom upisali Avramovskog umesto Babunskog.

Link to comment

Mogu kasnije da ubace Babunskog valjda? 

Jbg, i meni zao, ali imamo previse igraca, neko mora da ispadne

Link to comment

Morao je da ispadne ali imam utisak da su Avramovski, Andrija Lukovic i Poletanovic bili bolje opcije za ispadanje.

 

Uzgred, zanimljivo je da je na spisku Luka Adzic koji nije bio na pripremama i oporavlja se od povrede, a nije Luka Ilic koji je bio na pripremama i koji je ponikao u Zvezdinoj skoli.  Druga zanimljivost je da su Le Talek i Srnic uvrsteni u napadace a ne u vezni red.

Link to comment

Morao je da ispadne ali imam utisak da su Avramovski, Andrija Lukovic i Poletanovic bili bolje opcije za ispadanje.

 

 

 

:lol:

Pa kako ova dvojica da otpadnu kad su dovedeni u ovom prelaznom roku kao prvoklasna pojačanja...

Link to comment

Racic i Vucicevic izgleda mogu da igraju iako nisu registrovani jer imaju manje od 19 godina. Jedino je Babunski zajeban.

Link to comment

I Mouche ima neki pasos il Darjan misli da je Argentina u EU?

 

Zvezda traži da Mouče, Fibel, Donald, Le Talek, Vijeira i Ibanjez budu domaći igrači

 

Link to comment

Mogu kasnije da ubace Babunskog valjda? 

Jbg, i meni zao, ali imamo previse igraca, neko mora da ispadne

Mislim da posle svakog kola mogu da zamene 2-3 igraca na spisku.

 

Necerovatno mi je da avramovski ima prednost nad babunskim, osum ako ne tvrde pazar oko prodaje prvog.

Link to comment

Morao je da ispadne ali imam utisak da su Avramovski, Andrija Lukovic i Poletanovic bili bolje opcije za ispadanje.

 

Uzgred, zanimljivo je da je na spisku Luka Adzic koji nije bio na pripremama i oporavlja se od povrede, a nije Luka Ilic koji je bio na pripremama i koji je ponikao u Zvezdinoj skoli.  Druga zanimljivost je da su Le Talek i Srnic uvrsteni u napadace a ne u vezni red.

 

Teorije nema da bi ispali Poletanović ili Andrija Luković u prelaznom roku u kojem su dovedeni. Bilo je par stidljivih priča sada tokom leta da se Božoviću ne dopada Babunski (kao bio je protiv njega i zimus kada smo trebali da ga dovedemo), a ovo je očigledno potvrda. Prosto je izabrao 22 igrača, dodao Avramovskog i igrače sa B liste (računajući Ristića). Tu su svi igrači sa dvojne registracije u Bežaniji.

 

Potpuno je nebitno što je UEFA sajt ubacio Srnića i Le Talleca u napadače. Prvog je verovatno tu gurnuo, jer je na nekom U-21/Ćukarički spisku bio tako okarakterisan, a drugog jer je tako bio okarakterisan poslednji put kada je neki njegov tim igrao u Evropi, Dortmund.

 

Mouche verovatno ima ili Ita ili Špa pasoš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...