Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nije toliko ni problem koliko su dobri/losi/iscedjeni, problem je koliko se kurce i koliko su nadobudni kad se vrate. Koroman je svojevremeno dolazio pijan na treninge.

 

Ne znam da li se i Lukovic tako ponasa, ali meni deluje kao da ode na trening 2x mesecno, da li iko moze da poveruje da je to nekad bio prodoran levi bek (seca li se iko onog driblinga petom koji je pravio stalno, pre nego sto gadja :ziga: ?) i standardni reprezentativac? Ima i do povrede i starosti kapiram, ali on danas ne moze masu JSL napadaca da dohvati, sve i pistolj da mu das. Sevne kontra i mozemo da se jebemo s Lukovicem na terenu, isto to moze i Tutoric da odigra. 

 

Jos smo se ko zna koliko prelaznih rokova sekli na ideju da dolazi (dok nije isisao zadnju rublju iz Zenita). 

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mouche se bas primio na potpis :)

 

Nosice 11

 

 

Godinu dana sa pravom otkupa. Zivo me zanima koja je cifra ako uopste i postoji.

 

Mitrovic dobio papire od kluba al ceka sertifikat od saveza. edit: Ovo je insajderski info a ne sa konferencije. Pomenuse i ovi nesto sto ce biti zavrseno tokom vikenda al nisam cuo detalje zbog loseg tona.

Edited by katamaran
Link to comment

Radomlje nam pravi sanse, pogadja stative  :isuse:  Poveli smo nekako iiz penala.

 

Jeste da igra neki blesav tim sa Racicem na stoperu al opet sramota. Golman Vicic kapiten :)

 

edit: Radomlje nas skoluje 

 

Ovi brukaju sveti dres

 

edit: ovi na shitteru zaboravise da pomenu da ima i prenos...

 

Edited by katamaran
Link to comment

Plus je izveo korner iz kog je Racic dao gol. Bice opasan igrac.

 

Nisam pazljivo gledao kad je dao drugi al mi se cini da ih je nanizao ko svojevremeno Brnovic igrace Sutjeske (ako sam dobro zapamtio pricu)

 

edit: Zete

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=4520

 

kroz maglu se secam da je bio bas velemajstorski prodor i zgoditak

 

 

I kada je izgledalo da će posle čačanskog Borca i Zvezde, i Zeta odneti bod iz Humske ulice, bivši igrač kluba iz Golubovaca Nenad Brnović, potrudio se da generalna proba “crno-belih” za duel sa Laciom dobije prelaznu ocenu. Brnović je u 86. minutu poveo loptu sa sredine terena, slalomom obišao nekoliko igrača Zete i zatim sa desetak metara preciznim udarcem savladao Grahovca za konačnih 3:2.

 

Edited by katamaran
Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-prijavila-igrace-za-kvalifikacije-nema-mucea-otpali-babunski-andjelkovic-orlandic-parker-jovovic/140399

 

Licencirani za prvi dvomeč kvalifikacija. Za mene jedino iznenađenje su Makedonci. Očekivao sam Babunskog da bude na spisku, a Avramovskog napolju.

Stvarno jako cudno. Babunski je bio u debeloj prednosti pre priprema a mislim da je i na ovim pripremama daleko vise pokazao.

 

Moguce da je Babunski vidjen za pozajmicu.

Link to comment

svakako ni babunski ni avramovski nece imati nikakvu minutazu dok traje ovaj evropski blickrig. oslonicemo se na strance + katai, srnic i plavsic od domacih, i to je to sto se tice sredine i napada. ostali nece biti ni na klupi, tako da je nebitno ko je registrovan za valetu, a ko ne.

Link to comment

Cudan je i Joveljic ispred Vucicevica mada mi je ok da nase dete dobije prednost iako je ovaj skoro sigurno bolji igrac.

 

Ova trojica sigurno nece videti terena a Babunski je mozda i mogao da dobije neki minut

 

 

Adžić*, Tufegdžić*, Jovanović*

 

 

Cudan spisak. Ortak Sikima je naravno tu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...