Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Pa ko sve brani covece, jebote, pa cak i ja sam Djidji Bufon za ove Slovence. :isuse:

Ти си човек голман. Лига првака и тај рад. Ови су аматери.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

lep gest sa njegove strane sto je izabrao bas zvezdu za resavanje egzistencije, medjutim za ove kvalifikacije mi vec imamo solidnu dzebanu u napadackom delu tima. nejasno je sta se desava sa ovim mitrovicem, i zasto ga bas toliko cekaju ako ne moze da razresi status. a treba nam sada stoper. cak i ako dodje u narednih par dana, opet je izvesnije da ce lune kapiten predvoditi ekipu sa svog mesta u trecem kolu, a to unosi zebnju. cak su nas i ovi panduri napunili, tesko je i zamisliti sta bi nam radio olimpijakos...

Edited by Nikodije
Link to comment

Insajderi kazu da je Mitrovic gotov. Juce Turci pisu da je blizu nekog njihovog kluba al ce verovatno biti ko sa Kangom.

 

tesko je i zamisliti sta bi nam radio olimpijakos

 

Igrali smo pre par meseci :)

Link to comment

Trebalo bi da je "stasao" u Turskoj, ipak je to dosta ozbiljnija liga od nase.

 

Pablo Muce sutra potpisuje ugovor, neki kazu pozajmica, neki kazu 3 godine, pa cemo videti.

Link to comment

Sa njim su mucke neke oko vlasnistva, pa se klub u svakom slucaju opariti nece, a svejedno ce i da ostane samo godinu dana, bilo da rasturi sezonu ili se pokaze kao promasaj.

Link to comment

Ako bi se posle Zvezde udomio za lepe pare verovatno bi i mi imali finansijske koristi od toga.

 

Mislim da su ove tri godine lupetanje medija. Jutros videh da Srbijadanas pise o tome.

 

Tamo neko pomenu da Bisevac raskida ugovor (nigde nisam uspeo da nadjem nista o tome) Legao bi nam ko budali samar.

Edited by katamaran
Link to comment

Legao bi nam kao Lukovic, Dejan Milovanovic, Andjelkovic, Nenad Kovacevic, Trisovic i ostali povratnici. Vise cenim Vidica, Zigu, Dekija, Darka i Pantelu sto nisu hteli da se brukaju pod stare dane.

Edited by ljuba1
Link to comment

Ili kao Vukic, Krstajic i Sasa Ilic. Te sto si nabrojao su dunsteri bili i kada su igrali, svi osim Lukovica. Zvezdini igraci, oni koji su posle nje napravili pristojne karijere nemaju obicaj da se vrate i odigraju zadnju sezonu-dve u maticnom klubu, za razliku od grobara koji su cesto nosioci igre kao povratnici. Deki Stankovic da se vratio ne bi se brukao pod stare dane, kako ti kazes, nego bi bio najbolji fudbaler u ligi. Vidic da je dosao onako kljakav, vise je fudbala zaboravio nego sto ce svi igraci iz lige znaju. Tako da nije problem u tome sto se vracaju, nego ko se vraca. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...